Antoni Królikowski, od kiedy tylko rozstał się z Kasią Sawczuk, nie schodził z czołówek kolorowych gazet. Prasa plotkarska zachodziła w głowę, jaka była przyczyna ich rozstania. Nieustająco spekulowano także, czy młodzi aktorzy poukładali sobie życie prywatne po ich głośnym i nagłym rozstaniu. Młody aktor oficjalnie nie spotykał się z żadną dziewczyną. Teraz jego życie osobiste ponownie zainteresuje pewnie wszystkich jego fanów. Dlaczego?

ZOBACZ: TELEKAMERY 2017 Mamy pełną listę zwycięzców! Kto dostał statuetki?

Aktor i zwycięzca pierwszej edycji programu „Agent: Gwiazdy” pojawił się wczoraj wieczorem na rozdaniu Telekamer. Królikowski pokazał się na gali w towarzystwie pięknej aktorki serialu Rodzinka.pl, Julii Wieniawy-Narkiewicz. Para nie kryła wzajemnej fascynacji już na ściance. (Zobacz, kto jeszcze się na niej pojawił!) To oczywiście nie mogło ujść uwadze fotoreporterów, którzy od razu zaczęli robić im setki zdjęć i nie odstępowali młodej pary na krok!

POLECAMY: TELEKAMERY 2017 zobacz, kto się pojawił! [NA ŻYWO]

Antoni Królikowski i jego piękna koleżanka (a może już nawet dziewczyna?) bawili się przednio w swoim towarzystwie i mieli niezły ubaw z pozowania razem fotoreporterom. I mimo że para się publicznie nie pocałowała, to jednak nie brakowało przytulania, uścisków i wzajemnych uśmiechów!

Myślicie, że faktycznie są razem? Czy to nowa show-biznesowa miłość czy tylko kochanie?

A oto, jak Julia Wieniawa wyglądała w tym roku na swojej studniówce. Sexy?