Antoni Porowski na liście nominowanych do People's Choice Awards 2018. Aktor i gwiazdor programu rozrywkowgo "Queer Eye" ("Porady różowej brygady") ma szansę otrzymać nagrodę dla ulubionej gwiazdy reality show. Urodzony i wychowany w Kanadzie Polak ma silną konkurencję. Antoni Porowski walczy bowiem o nagrodę w kategorii "Reality TV Star of 2018" razem z takimi gwiazdami telewizyjnych produkcji, jak Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Nicole "Snooki" Polizzi, Paul "Pauly D" DelVecchio i RuPaul. Głosy można oddawać na tej stronie. Wyniki tegorocznego plebiscytu poznamy 11 listopada podczas uroczystej gali wręczenia nagród, która będzie transmitowana przez stację E!. 

- Proszę, głosujcie na mnie, aby mój tata zrozumiał, że to dobrze, iż nie zostałem lekarzem, czego kiedyś tak pragnął - napisał Antoni Pirowski do swoich fanów na Instagramie.

Antoni Porowski - kim jest?

Antoni Porowski przyszedł na świat 14 marca 1984 roku w Montrealu w rodzinie polskich imigrantów. Jego rodzice przylecieli do Kanady z jego dwoma starszymi siostrami. Mówi w trzech językach: polskim, angielskim i francuskim. Gdy miał 12 lat przeprowadził się z rodziną do amerykańskiego Glade Springs w Wirginii Zachodniej. Na okres studiów wrócił na stałe do Montrealu. Po zakończeniu pierwszego etapu studiów psychologicznych rozważał karierę lekarza, ale ostatecznie zdecydował się przeprowadzić do Nowego Jorku, aby uczyć się aktorstwa. Na swoim koncie ma role w takich produkcjach, jak "Wszystkie miłości Elliota", serialu "Czarna lista", "Daddy's Boy" i "The Pretenders".

Antoni Porowski określa swoją seksualność jako "płynną". Aktualnie jest w związku z mężczyzną - jego stałym partnerem jest Joey Krietemeyer.

Zdjęcia Antoniego Porowskiego możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: HONORATA SKARBEK jako Mandaryna w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 10 [WIDEO]