Ma zaledwie 17 lat, ale już podbija świat mody. Nic dziwnego, skoro ma go we krwi. Kiedyś mama Yolanda,od niedawna siostry Gigi i Bella Hadid świetnie radzą sobie zarówno na wybiegach, jak i na sesjach zdjęciowych. Dziś to ich brat próbuje swoich sił w modelingu. Kim jest Anwar Hadid?

Anwar Hadid został twarzą marki Hugo Boss! To jednak nie pierwsze tak poważne zlecenie dla siedemnastolatka. Chłopak miał już okazję spróbować swoich sił w modelingu. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć go na wybiegu podczas pokazu Mochino oraz Fenty Puma x Rihanna.

Z resztą, nikt nie wątpi w jego umiejętności, skoro nosi nazwisko Hadid. Jako pierwsza w świecie mody zaistniała Gigi Hadid, która mając zaledwie 4 lata wystąpiła w kampanii marki Guess. Gdy po latach przerwy powróciła do świata mody, szybko ugruntowała sobie w nim wysoką pozycję. W jej ślady poszła Bella Hadid, która jeszcze w ubiegłym roku wraz ze starszą siostrą wzięła udział w pokazie Victoria’s Secret w Paryżu.

Dziś to 17-letni Anwar Hadid podbija świat mody. Własnie został twarzą najnowszej kolekcji marki Hugo Boss. Zobaczcie w naszej galerii jak  brat Gigi i Belli Hadid sprawdził się w roli modela!

ZOBACZCIE RODZINNY ALBUM SIÓSTR HADID>>