Apoloniusz Tajner został ojcem! Były trener Adama Małysza i kadry polskich skoczków narciarskich powitał na świecie swoje trzecie dziecko już półtora miesiąca temu, jednak dopiero teraz zdecydował się podzielić ze światem tą informacją. Partnerka Apoloniusza Tajnera urodziła syna, któremu para dała dwa imiona: "Potwierdzam, że zostałem ojcem. Dziecko urodziło się zdrowe, a nosi imiona Leopold Apoloniusz" - powiedział prezes Polskiego Związku Narciarskiego w rozmowie z Super Expressem. Przypomnijmy, że 65-latek ma już dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa: Dominikę Tajner i Tomisława oraz dwójkę wnuków. To dla obecnej partnerki, Apoloniusz Tajner rozwiódł się z żoną.

Kim jest żona Apoloniusza Tajnera?

Kim jest Izabela Podolec? Trener skoczków narciarskich i piękna 29-latka poznali się osiem lat temu w pociągu jadącym z Krakowa do Warszawy. Połączyła ich rozmowa, a Izabela nie miała wtedy jeszcze pojęcia z kim dokładnie ma do czynienia. Jak twierdzi, myślała początkowo, że rozmawia z... aktorem serialu "Na Wspólnej"! Partnerka Apoloniusza Tajnera przyznaje, że nie od razu została trafiona "strzałą amora". Chociaż gdy poznała obecnego męża miała zaledwie 21 lat, a trener jest od niej starszy niemal o cztery dekady, parze różnica wieku zupełnie nie przeszkadza.

Izabela Podolec skończyła kurs aktorski, ale do tej pory nie pracowała w zawodzie. Jak donosi tabloid, w przeszłości była również rzeczniczką firmy, która produkuje sprzęt naśnieżający. Chociaż nikt nie wróżył im wspólnej przyszłości, para jest razem od ośmiu lat i wiosną ubiegłego roku wzięła ślub. Ceremonia odbyła się w całkowitej tajemnicy przed mediami. 

Gratulujemy!