Apoloniusz Tajner z żoną i dzieckiem w "Dzień Dobry TVN". Para w niecałe dwa miesiące po narodzinach synka, zabrała go do śniadaniowej telewizji i opowiedziała, jak wygląda życie w trójkę. Izabela Podolec i jej o 36 lat starszy mąż z uśmiechem pozowali fotoreporterom do zdjęć po wyjściu ze studia, trzymając na rękach dziecko. Podczas rozmowy z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman żona Apoloniusza Tajnera wyznała, że były trener skoczków narciarskich świetnie zajmuje się synem i widać, że ma doświadczenie w roli ojca, a ona czuje jego wsparcie.

Apoloniusz Tajner z żoną i dzieckiem w "DDTVN"

"Mój mąż kompletnie się w tym odnalazł, widać, że jest doświadczonym ojcem, odczuwam to. Nie wyobrażam sobie, żebym miała być sama w tym czasie zaraz po porodzie. Albo to przychodzi z wiekiem, albo się muszę tego nauczyć" - mówiła Izabela Podolec.

Żona Apoloniusza Tajnera przyznała też, że nie przejmuje się hejtem i najważniejsze jest dla niej, że ona sama jest szczęśliwa, a dziecko ma kochających się rodziców:

"Hejt nas dotyczy, ale nie dotyka. Jakbym się miała tym przejmować, groziłaby mi depresja. Dziecko mamy po 8 latach związku, więc już trochę inaczej teraz na to patrzą".

Para dodała również, że ich synek miał okazję poznać swoją siostrę - Dominikę Tajner (40), ale spotkanie z bratem Tadeuszem (36) jeszcze przed nim.

Zdjęcia Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec z dzieckiem obejrzycie w GALERII.

ZOBACZ TEŻ: APOLONIUSZ TAJNER w wieku 65 lat został ojcem! Kim jest 29-letnia partnerka trenera?