Apoloniusz Tajner zostanie ojcem! Były trener reprezentacji skoczków narciarskich i jego o 36 lat młodsza partnerka, spodziewają się swojego pierwszego dziecka. 65-letni Apoloniusz Tajner i 29-letnia Izabela Podolec poznali się osiem lat temu w pociągu, na trasie Kraków-Warszawa. Jechali razem w przedziale i zaczęli rozmawiać, ale nie od razu miedzy nimi zaiskrzyło. Iza podobno zorientowała się, że ma do czynienia ze znaną osobą, ale początkowo pomyliła Tajnera z... aktorem serialu "Na Wspólnej". Kiedy zaczęli się spotykać, ukrywali swój związek przed rodziną i bliskimi. Nikt nie wróżył im zbyt długiego bycia razem. Jak widać, wszyscy się mylili - para jest już razem od ponad ośmiu lat i jest niemal nierozłączna. Wkrótce na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem!

" – Ja się zawsze śmieję, że całe dorosłe życie spędziłam z Apoloniuszem i on też mnie w jakiś sposób ukształtował.To nie jest tak, że wszystko jest idealne. A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku" – mówiła Izabela w "Dzień Dobry TVN".

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec nie zdradzili jeszcze płci dziecka. Przypomnijmy, że trener skoczków narciarskich ma już dwójkę dorosłych dzieci: Tomisława Tajnera (35) oraz Dominikę Tajner-Wiśniewską (40), a także jest dziadkiem i ma dwójkę wnuków: 13-letniego Maksymiliana i 13-letnią Sarę.

Zdjęcia Apoloniusza Tajnera z partnerką obejrzycie w galerii --->