Szczegóły chrztu Archiego Harrisona zostały ujawnione. Pierworodny syn księcia Harry'ego i Meghan Markle zostanie włączony do wspólnoty Kościoła anglikańskiego równo dwa miesiące po swoich narodzinach, czyli w sobotę, 6 lipca 2019 roku. Jak donosi "People", dziecko księcia i księżnej Sussex przyjmie swój pierwszy sakrament w prywatnej kaplicy królowej Elżbiety na zamku Windsor.

Archie Harrison - szczegóły chrztu

Jak donoszą źródła związane z Pałacem, rodzice najmłodszego członka brytyjskiej rodziny królewskiej wybrali to miejsce nieprzypadkowo. Harry i Meghan pragnęli, aby chrzest Archiego był możliwie jak najbardziej prywatną i spokojną uroczystością. Ze względu na bliską odległość, podróż z posiadłości Frogmore Cottage na miejsce ceremonii powinna zająć im chwilę - te dwa miejsca są od siebie oddalone o niecałe 3 km.

Na sobotnim chrzcie ma być obecnych zaledwie około 25 osób. Wiadomo też, że fotografie z ceremonii zostaną opublikowane dopiero na drugi dzień. Wtedy też powinniśmy poznać nazwiska rodziców chrzestnych Archiego Harrisona. Przypomnijmy, że w przypadku najmłodszego dziecka Williama i Kate, księcia Louisa, było to aż sześć osób.

SPRAWDŹ TEŻ: Harry i Meghan zatrudnili trzecią nianię w ciągu 6 tygodni. Dwie poprzednie przestały już dla nich pracować