Archie obchodzi swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji, książę Harry i Meghan Markle podzielili się w mediach społecznościowych nowym filmikiem z udziałem swojego synka. Na wideo nagranym przez Harry'ego w Los Angeles widzimy, jak Meghan czyta siedzącemu na jej kolanach Archiemu jego ulubioną książeczkę dla dzieci pt. "Nie mrugaj! (oryg. "Duck! Rabbit!") autorstwa Amy Krouse Rosenthal. Co ciekawe, nagranie nie zostało opublikowane przez parę na ich oficjalnym  Instagramie, lecz na profilu organizacji charytatywnej na rzecz dzieci o nazwie Save The Children UK. Czytanie książeczki to oczywiście tylko jedna z wielu atrakcji, jakie księżna i książę Sussex przygotowali dla małego solenizanta w dniu jego święta.

Meghan i Harry świętują roczek Archiego

O szczegółach celebracji pierwszych urodzin Archiego Harrisona dowiadujemy się od królewskiej korespondentki, Katie Nicholl. W rozmowie z brytyjskim tygodnikiem "OK! Magazine" ekspertka zdradziła, że urodzinowa impreza syna Harry'ego i Meghan pierwotnie miała się odbyć w Wielkiej Brytanii. Te plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa.

Księżna i książę Sussex przez epidemię COVID-19 zostali zmuszeni pozostać w swoim domu w Los Angeles, ale to wcale nie oznacza, że mały Archie w dniu swoich pierwszych urodzin nie zobaczy się z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak donosi Nicholl, królowa Elżbieta II, a także William i Kate z dziećmi złożą mu życzenia przez internet.

Królowa złoży mu życzenia przez aplikację Zoom, tak samo jak dzieci z Cambridge. Nie widzieli swojego małego kuzyna od miesięcy, więc nie mogli się doczekać, aż zobaczą, jak bardzo urósł - wyjaśnia.

Jeśli chodzi o same atrakcje, to Meghan i Harry mają zaserwować Archiemu bardzo zdrowy tort ze składników organicznych i bez dodatku cukr. W planach była także m.in. zabawa w basenie. Królewska ekspertka wątpi, że chłopiec otrzyma na swoje pierwsze urodziny górę prezentów. Jej zdaniem, Sussexi, których stać na wszystkie zabawki świata, liczą raczej na to, że z okazji urodzin ich synka chętnie wpłacą darowizny na rzecz fundacji zajmujących się dobrem potrzebujących dzieci.

Zobacz najnowsze zdjęcia Archiego w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska urodziła. Zobaczcie gratulacje od gwiazd!