To już oficjalne - Ariana Grande będzie jurorką 21. edycji amerykańskiego "The Voice". Autorka hitu "Positions" zasiądzie w fotelu trenera muzycznego talent show po raz pierwszy w swojej karierze. Wokalistka zastąpiła na tym stanowisku Nicka Jonasa, czyli członka zespołu The Jonas Brothers, a prywatnie męża aktorki Priyanki Chopry.

Jestem zaszczycona i podekscytowana dołączeniem do rodziny "The Voice"! Już od dawna jestem wielką fanką tego programu. Nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie stanę twarzą w twarz z niesamowitymi trenerami, poznam tych nowych artystów i pomogę przenieść ich kunszt na jeszcze wyższy poziom - czytamy w komunikacie prasowym stacji NBC.

"The Voice": gigantyczna stawka dla Ariany Grande

Choć od oficjalnego ogłoszenia udziału Ariany Grande w nadchodzącym sezonie "The Voice" minęło zaledwie kilkadziesiąt godzin, do mediów za oceanem już przedostały się pierwsze informacje na temat jej rzekomo rekordowego kontraktu. Wszystko wskazuje na to, że jedną z aktualnie najpopularniejszych piosenkarek na świecie czeka wkrótce porządny zastrzyk gotówki.

Jak udał się ustalić redakcji czasopisma "OK! Magazine", 27-letnia gwiazda ma zarobić za udział w "The Voice" w sumie aż 25 milionów dolarów, czyli około 98 milionów złotych. Jeśli te doniesienia okazałyby się prawdą, byłaby to bezsprzecznie najwyższa stawka dla trenera w historii tego programu.

Dodajmy, że emisja pierwszych odcinków nowego sezonu amerykańskiego "The Voice" z Arianą Grande w roli jurorki zaplanowana jest na jesień tego roku.

ZOBACZ TEŻ: Ariana Grande zaręczyła się po niecałym roku związku! Kim jest jej narzeczony?