Ariana Grande w Sylwestra 2018 miała zaśpiewać w luksusowym hotelu i kasynie Cosmopolitan of Las Vegas, jednak ze względów zdrowotnych była zmuszona odwołać swój występ. Autorka hitu "Thank U, next" od kilku tygodni zmaga się bowiem z zapaleniem oskrzeli. Znana z utrzymywania stałego kontaktu ze swoimi fanami gwiazda postanowiła więc 31 grudnia skierować do nich parę słów na swoim profilu na Instagramie. Artystka kolejny raz dała jasno do zrozumienia, że mijający rok był dla niej wyjątkowo trudny.

- Żegnaj 2018, ty po***ie. Mam nadzieję, że nowy rok przyniesie nam wszystkim dużo śmiechu, przejrzystości i dam nam wytchnienie. Bądźmy dobrzy dla siebie i innych. Jeśli udało nam się przebrnąć przez ten ostatni rok, to z pewnością przebrniemy i przez ten. Dziękuję za wszystko - napisała piosenkarka.

Ariana Grande żegna 2018 rok

Ariana Grande sama przyznała niedawno, że 2018 rok, był jednocześnie najlepszym i najgorszym rokiem w jej życiu. 25-letnia gwiazda w ciągu ostatnich 12 miesięcy zdobyła wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, zdominowała światowe list przebojów i pobiła rekordy wszech czasów na Spotify i YouTube stając się jedną z najpopularniejszych artystek na świecie. Sukcesy zawodowe niestety nie poszły w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Ariana nie tylko pochowała swojego byłego chłopaka, rapera Maca Millera, ale także zerwała zaręczyny ze znanym komikiem, Petem Davidsonem. Oprócz tego wokalistka cały czas zmaga się z zespołem stresu pourazowego po zamachu w Manchesterze w maju 2017 roku. Miejmy nadzieję, że życzenia gwiazdy na 2019 rok spełnią się i będzie mogła w pełni cieszyć się ze swoich wielkich sukcesów i nadchodzącej trasy koncertowej Sweeteneer World Tour, z którą, przypomnijmy, już we wrześniu dotrze także do Polski.

Zobacz ostatnie zdjęcia Ariany Grande w 2018 roku w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ: Ariana Grande w Krakowie 2019: CENY BILETÓW, CENY PAKIETÓW VIP