Ariana Grande i Pete Davidson zerwali zaręczyny. Dlaczego postanowili się rozstać po zaledwie pięciu miesiącach związku? Wygląda na to, że znamy już główną przyczynę ich rozstania. Jak donosi TMZ, momentem przełomowym była śmierć z przedawkowania Maca Millera. Tragiczne odejście sławnego rapera miało kompletnie załamać Arianę. Gwiazda absolutnie nie obwiniała się za śmierć swojego byłego chłopaka, bowiem robiła wszystko, co w jej mocy, aby wyciągnąć artystę ze szponów nałogu. Śmierć Maca Millera opłaciła jednak silnym załamaniem nerwowym. Jak donoszą źródła TMZ, w następstwie odejścia byłego chłopaka Ariana miała sobie też uświadomić parę rzeczy. Po pierwsze, zdała sobie sprawę z tego, że nie jest w stanie teraz w pełni zaangażować się w związek z Petem. Po drugie, uprzytomniła sobie, że zaręczyny po zaledwie miesiącu znajomości były błędem. W jej życiu nie ma na razie miejsca na poważną relację. Co zrozumiałe, gwiazda zdecydowała teraz w pełni skupić się na odzyskaniu równowagi psychicznej i dbaniu o swoje zdrowie.

Ariana Grande i Pete Davidson: historia ich związku

Ariana Grande i Pete Davidson zaczęli się spotykać w maju 2018 roku. Sprawy między nimi stały się poważne w niemalże ekspresowym tempie. Już 20 czerwca para potwierdziła swoje zaręczyny. Swój debiut razem na czerwonym dywanie zaliczyli dwa miesiące później na gali rozdania MTV Video Music Awards 2018 w Nowym Jorku. Ku uciesze fotoreporterów, Ariana i Pete nie szczędzili sobie czułości na oczach wszystkich. Jeszcze tego samego dnia świat obiegły więc ich zdjęcia całujących się namiętnie na ściance.

Kiedy zaczęło się miedzy nimi psuć? O kryzysie w ich związku mówiło się w zasadzie za każdym razem, gdy Pete pozwolił sobie na kontrowersyjny komentarz na temat swojej narzeczonej, tak jak w przypadku żartu o seksie. W jednym z wywiadów komik sam przyznał, że nie wierzy w swoje szczęście i spodziewa się, że Ariana prędzej czy później z nim zerwie. Jak widać, miał rację...

Zdjęcia Ariany Grande i Pete'a Davidsona znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: PETE DAVIDSON jest pewny, że Ariana Grande go rzuci: Jest ślepa albo...