Ariana Grande wije sobie nowe gniazdko. Po kilku latach intensywnego koncertowania i nagrywania kolejnych przebojów piosenkarka w końcu ma teraz trochę czasu na uporządkowanie swojego życia osobistego. Na początku maja 26-latka zaprezentowała światu swojego nowego chłopaka, Daltona Gomeza. Czy to właśnie związek z młodym potentatem na rynku nieruchomości zainspirował gwiazdę do nabycia nowego domu? Faktem jest, że wykonawczyni hitów "Rain On Me" z Lady Gagą i "Stuck with U" z Justinem Bieberem została właśnie właścicielką luksusowej posiadłości na osiedlu The Bird Streets w Hollywood Hills.

Nowy dom Ariany Grande w Los Angeles

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez "Los Angeles Times", dom Ariany Grande to nowo wybudowana posiadłość o powierzchni około 930 metrów kwadratowych. Trzypiętrowy budynek posiada m.in. 7 łazienek, 4 sypialnie, urządzoną w minimalistycznym stylu kuchnię, biuro, studio fitness, wyłożony drewnem cedrowym salon urody, obfity bar, winnicę mieszczącą 300 butelek trunków oraz basen infinity, czyli taki z ukrytą krawędzią, tworzącą wrażenie bezkresu.

W swoim nowym domu Ariana będzie mogła się cieszyć naprawdę pięknymi widokami. Posiadłość została bowiem zaprojektowana tak, aby z każdego pokoju rozciągał się widok na ocean i kanion. Można pozazdrościć!

Myślicie, że Ari wprowadzi się do swojej willi razem z nowym chłopakiem?

Zobacz zdjęcie nowego domu Ariany Grande w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Ulubione perfumy gwiazd. Czym pachną Ariana Grande, Lady Gaga, Selena Gomez i inne piosenkarki?