Ariana Grande ma nowego partnera? Wokalistka została przyłapana na pocałunkach z tajemniczym mężczyzną w barze w Los Angeles. Jeden z fanów nagrał czułości pary, a nagranie krąży już w sieci. Jak twierdzą świadkowie, Ariana Grande z przyjaciółmi około 1 w nocy pojawiła się w Barze Louie, gdzie grupa zamówiła wino. Gwieździe towarzyszył również chłopak, od którego ciężko było się jej oderwać. Według źródła "TMZ", mężczyzna nie był osobą publiczną, nie był to również Mikey Foster, z którym jeszcze niedawno łączono wokalistkę. Mimo że Grande była tego wieczoru w dobrym humorze, to kiedy DJ puścił jej piosenkę "God is a Woman", poprosiła go o zmianę utworu.

Ariana grande z chłopakiem na randce

Ariana Grande po zerwaniu zaręczyn z Petem Davidsonem nie zaangażowała się w żaden poważny związek. Mówi się, że wokalistce nadal ciężko jest poradzić sobie z tragedią, jaka spotkała ją 2 lata temu. Przypomnijmy, że gwiazda we wrześniu 2018 musiała zmierzyć się z tragiczną śmiercią swojego byłego chłopaka, rapera Maca Millera, który przedawkował narkotyki. Grande i Miller przez długie lata byli ze sobą bardzo blisko i zanim zdecydowali się na związek, łączyła ich przyjaźń. 

Oprócz tego wokalistka cały czas zmaga się z zespołem stresu pourazowego po zamachu w Manchesterze w maju 2017 roku. Zaufanie i otworzenie się przed nowym partnerem z pewnością nie jest dla niej łatwe.

Mimo wszystko, życzymy wokalistce wszystkiego dobrego!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#arianagrande #hollywood #music #tmz

Post udostępniony przez TMZ (@tmz_tv) Lut 11, 2020 o 9:04 PST