Ariana Grande i Mikey Foster z Social House mogą być parą także w prawdziwym życiu - grzmią nagłówki amerykańskich serwisów o gwiazdach. Plotki o romansie piosenkarki i członka duetu Social House zaczęły krążyć po premierze opublikowanego w piątek teledysku do ich wspólnego utworu "Boyfriend". Choć oczywiście jego scenariusz to czysta fikcja, to fani nie mogą oprzeć się wrażeniu, że pomiędzy Arianą i Michaelem iskrzy jak w prawdziwym związku.

Spekulacje na temat gorących relacji młodych artystów podgrzał dodatkowo opublikowany właśnie materiał z planu teledysku do singla "Boyfriend". Widać tam, że Ariana i Mikey są ze sobą blisko, czują się przy sobie bardzo swobodnie i flirtują ze sobą w przerwach między kolejnymi ujęciami. Sprawdzamy, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy.

Ariana Grande i Mikey Foster są razem?

Czy łączy ich coś więcej niż współpraca zawodowa i przyjaźń? Zarówno Ariana, jak i Mikey na razie nie komentują plotek na temat statusu swojej relacji. Jak jednak donoszą źródła serwisu E! News, członek Social House towarzyszył Arianie na imprezie po jej występie na festiwalu Lollapalooza w Chicago w zeszły weekend. Wykonawczyni hitu "Thank U, next" wyprawiła tej nocy imprezę niespodziankę dla swojego ochroniarza we włoskiej restauracji Siena Tavern. Informator serwisu donosi, że Ariana i Mikey siedzieli obok siebie przez całą imprezę.

Świadkowie co prawda nie zauważyli, aby Ariana i jej nowa sympatia okazywali sobie uczucia w towarzystwie innych ludzi, ale zupełnie nie zdziwiłoby nas, gdyby tych dwoje wkrótce okazało się być parą. 26-latka już nie raz wiązała się z artystami, z którymi podejmowała się muzycznej współpracy. Wystarczy wspomnieć jej byłych chłopaków, Maca Millera i Big Seana.

Co ciekawe, Ariana i Mikey wkrótce będą mieli okazję widywać się praktycznie codziennie przez dłuższy okres. Już 17 sierpnia w Londynie rozpoczyna się europejska część światowej trasy koncertowej Sweetener World Tour, podczas której Social House występuje w roli supportu. Kto wie, co się może w tym czasie wydarzyć...

SPRAWDŹ TEŻ: Ariana Grande w Krakowie 2019 - SETLISTA. Jakie piosenki gwiazda śpiewa na Sweetener World Tour?