Ariana Grande - kiedyś i dziś. Przypominamy metamorfozę wokalistki, która karierę zaczęła w wieku 15 lat. Dziś obchodzi swoje 25. urodziny i w niczym nie przypomina siebie sprzed dekady. I chociaż Ariana Grande nigdy nie przyznała, że poddała się jakimkolwiek operacjom plastycznym, to patrząc na stare zdjęcia wokalistki, naprawdę ciężko uwierzyć, że to ta sama dziewczyna. Amerykanka włoskiego pochodzenia swoją karierę zaczęła w wieku 15 lat i najpierw trafiła na Broadway, a następnie do telewizji. W 2009 roku dostała jedną z głównych ról w serialu „Victoria znaczy zwycięstwo”. Cat, którą grała na tyle spodobała się widzom, że po trzech latach dostała swój własny serial. Choć bił on rekordy popularności, emisję zakończono po zaledwie jednym sezonie. Podobno dlatego, że Ariana Grande chciała skupić się na karierze muzycznej.

Ariana Grande - metamorfoza

Ariana Grande swój debiutancki album wydała w 2013 roku. „Yours Truly” zadebiutował na pierwszym miejscu listy „Billboardu” i w zaledwie kilka miesięcy od premiery, pokrył się platyną. Do tej pory, wokalistka wydała już trzy albumy, a niedawno zapowiedziała premierę czwartego krążka "Sweetener", który będzie miał swoją premierę w sierpniu 2018 roku.

Ariana Grande: chłopak, zaręczyny

Ariana Grande i Pete Davidson zaręczyli się po zaledwie kilku tygodniach spotykania ze sobą. Informację potwierdził komik, podczas wizyty w show Jimmy'ego Fallona. Według US Weekly, Ariana Grande i Pete Davidson ogłosili zaręczyny na przyjęciu urodzinowym Roberta Pattinsona w Los Angeles. Pierścionek zaręczynowy Ariany Grande miał kosztować 400 tysięcy złotych.

Zobaczcie jak wyglądała Ariana Grande KIEDYŚ i DZIŚ --->