Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey łączą siły. Jak wynika z potwierdzonych już oficjalnie informacji, trzy ikony żeńskiej sceny pop zdecydowały się nagrać wspólny utwór. To oznacza, że wcześniejsze plotki o wspólnej piosence znanych wokalistek potwierdziły się Ekscytujące dla wielu fanów muzyki pop doniesienia potwierdziła 26 czerwca Miley Cyrus na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych. Jeszcze wcześniej zrobiła to poniekąd Ariana, która  polubiła post na Instagramie mówiący o jej nadchodzącej współpracy z Laną i Miley. 

Miley Cyrus nagrywa z Arianą Grande i Laną Del Rey

Wspólna piosenka Miley Cyrus, Ariany Grande i Lany Del Rey, o nieznanym jeszcze tytule, znajdzie się na ścieżce dźwiękowej do nowej wersji filmu "Aniołki Charliego" z Kristen Stewart, Naomi Scott i Elizabeth Banks. Oficjalny profil produkcji już parę dni przed oficjalnym ogłoszeniem oznaczył trzy piosenkarki w materiałach promocyjnych.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy Miley Cyrus i Ariana podejmują się artystycznej współpracy. W 2015 roku piosenkarki nagrały cover hitu "Don''t Dream It's Over" z repertuaru zespołu Crowded House. Dwa lata później gwiazdy zaśpiewały ten utwór na żywo podczas wielkiego charytatywnego koncertu One Love Manchester na rzecz ofiar zamachu terrorystycznego.

Zobacz zdjęcia Miley, Ariany i Lany w GALERII >>