Ariana Grande "Thank u, next" - kiedy premiera? 25-letnia wokalistka ogłosiła właśnie na swoim Twitterze, że wydaje nową płytę, na której znajdzie się 12 utworów. Tytuł albumu ma być również nazwą pierwszego singla, który będzie opowiadał o nowym rozdziale w życiu Grande, prawdopodobnie o rozstaniu z narzeczonym, Pete'm Davidsonem. Jak widać, Ariana radzi sobie ze złamanym sercem przekładając uczucia na piosenki. Przypomnijmy, że komik wybrał nieco inną drogę. Postanowił żartować z rozstania z ukochaną na wizji i zrobił to w programie Saturday Night Live. Czy w piosenkach, które znajdą się na płycie Ariany Grande "Thank u, next", wokalistka też "wbije szpilę" byłemu narzeczonemu?

Ariana Grande: płyta "Thank u, next" - kiedy premiera?

Ariana Grande udostępniła pierwsze wersy "Thank u, next" ("Dziękuję, następny") na Twitterze:

"Bez oporów ... bez cienia ..... tylko miłość, wdzięczność, akceptacja, uczciwość, przebaczenie ... i wzrost", napisała na Twitterze. "Bo jej imię to Ari ... i jest jej z tym dobrze ... i to, jak radzi sobie z bólem ... to jest ... zadziwiające ... w każdym razie ...... dziękuję, następny."

Wokalistka i Pete Davidson zerwali zaręczyny w październiku b.r. W czasie trwania ich związku, Grande wydała utwór zatytułowany "Pete Davidson", którego tekst brzmi: "Wszechświat musi trzymać moją stronę, spadł z nieba na moje kolana / I wiem, że wiesz, że jesteś moją bratnią duszą i tak dalej." Piosenka uplasowała się na 99. pozycji list przebojów w Stanach Zjednoczonych. Możemy spodziewać się, że w utworach na nowym albumie, Grande nie będzie już tak słodzić Davidsonowi...

Ariana Grande jak na razie nie zdradziła, kiedy premiera albumu "Thank u, next".