Ariana Grande wraca z płytą "Thank U, next". Piąty album studyjny amerykańskiej piosenkarki ukazuje się na rynku zaledwie pół roku po premierze jej poprzedniego krążka "Sweetener". Pomimo tego, że gwiazda poświęciła na jego nagranie zaledwie dwa miesiące, jest to zdecydowanie najbardziej osobisty krążek w jej dotychczasowej dyskografii. Wiemy to jednak nie tylko dzięki zapewnieniom samej artystki. Grande po raz pierwszy jest bowiem współautorką wszystkich piosenek na płycie. Na albumie wyjątkowo nie pojawia się też gościnnie żaden inny artysta. Jeśli jesteście gotowi na muzyczne sam na sam z Arianą Grande, to już teraz sprawdźcie, gdzie i kiedy posłuchać jej nowego albumu "Thank U, next" online.

Ariana Grande - album Thank U, next online

Nowa płyta Ariany Grande z m.in. bijącymi rekordy popularności przebojami "Thank U, next" i "7 Rings" oraz wybranym na trzeciego singla "Break Up with Your Girlfriend, I'm Bored" jest dostępna od piątku, 8 lutego 2019 od godziny 6:00 rano polskiego czasu we wszystkich serwisach muzycznych i streamingowych. Album "Thank U, next" standardowo będzie więc można pobrać m.in. z iTunes oraz słuchać online za pośrednictwem takich platform, jak TIDAL, Apple Music i Spotify.

Ariana Grande - Thank U, next - piosenki

Piąty album Ariany Grande zawiera 12 utworów. Łączna długość wszystkich piosenek to 41 minut i 4 sekundy. Tracklista do sprawdzenia poniżej:

 1. Imagine
 2. Needy
 3. NASA
 4. Bloodline
 5. Fake Smile
 6. Bad Idea
 7. Make Up
 8. Ghostin
 9. In My Head
 10. 7 Rings
 11. Thank U, next
 12. Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored

Zobacz dwie wersje okładki albumu "Thank U, next" - fizycznej i cyfrowej - w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Justin Bieber i Hailey Baldwin szczerze: "Nie uprawialiśmy seksu przed ślubem"