Ariana Grande ma nowego chłopaka?! Jak donosi portal E!News wokalistka spotyka się z komikiem Pete'm Davidsonem z Saturday Night Live. Ich uczucie zaczęło rozwijać się chwilę po tym, jak oboje zakończyli swoje poprzednie związki. Przypomnijmy, że Ariana Grande i jej chłopak, Mac Miller ogłosili swoje rozstanie zaledwie dwa tygodnie temu. W ubiegłym tygodniu media obiegła również informacja, że Pete Davidson i Cazzie David rozstali się po dwóch latach związku. Wygląda więc na to, że zarówno Ariana Grande, jak i Pete Davidson nie zamierzają długo rozpaczać po byłych partnerach...

Ariana Grande i Pete Davidson są parą?

Jak donosi E! News, Ariana Grande i Mac Miller tak naprawdę rozstali się już w kwietniu, po festiwalu Coachella:

"Ariana wytrzymywała z Maci'em przez długi czas, ale nie była to dla niej dobra relacja. Teraz jest w bardzo dobrym miejscu i jest naprawdę szczęśliwa"

Niecały tydzień temu Mac Miller został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu. 26-latek jechał pijany autem, a następnie uderzył w słup, przewracając go. Miller i dwaj pasażerowie uciekli pieszo z miejsca zdarzenia. Po incydencie, Ariana Grande opublikowała krótki post na Twitterze, który brzmiał: "Proszę, dbaj o siebie".

Ariana Grande ma nowego chłopaka?

Ariana Grande i Pete Davidson znają się od co najmniej 2016 roku, kiedy to byli gospodarzami jednego z odcinków Saturday Night Live. Para nie skomentowała jeszcze publicznie swojego domniemanego związku.

Zobaczcie, jak wygląda nowy chłopak Ariany Grande --->