Ariana Grande robi przerwę w karierze. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, piosenkarka nie zjawiła się 17 września razem ze swoim narzeczonym na gali rozdania nagród Emmy 2018 w Microsoft Theater w Los Angeles. Pete Davidson, również postanowił opuścić ceremonię i zostać z ukochaną w Nowym Jorku. To nie był przypadek. Przedstawiciele artystki wystosowali oświadczenie, z którego wynika, że gwiazda na jakiś czas znika z show-biznesu. 

Zważywszy na wydarzenia ostatnich kilku lat, Ariana potrzebuje trochę czasu, aby w pełni skupić się na swoim zdrowiu. Będzie przebywać blisko domu, aby móc spędzić ten okres ze swoimi bliskimi i pracować nad nową muzyką bez ustalonego terminu ukończenia. Ariana dziękuje swoim fanom za zrozumienie - powiedzieli jej rzecznicy w rozmowie z magazynem "People".

Ariana Grande robi przerwę w karierze

Ariana Grande nie tylko jest w żałobie po tragicznej śmierci swojego byłego chłopaka, rapera Maca Millera. 25-letnia gwiazda nadal zmaga się też z objawami zespołu stresu pourazowego i napadami lęku po zamachu terrorystycznym w Manchesterze, do którego doszło w maju zeszłego roku tuż po jej koncercie z trasy Dangerous Woman Tour. Artystka do tej pory mocno przeżywa także śmierć swojego ukochanego dziadka, który zmarł na raka w 2014 roku.

Przypomnijmy, że decyzję o zawieszeniu swojej kariery ze względu na śmierć Maca Millera podjął też wcześniej znany polski raper Quebonafide.

Zdjęcia Ariany Grande znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: EMMY 2018 - WYNIKI. Kto zdobył telewizyjne Oscary? Lista zwycięzców [FOTO/VIDEO]