Ariana Grande oficjalnie została Kobietą Roku 2018. Autorka hitu "Thank U, next" odebrała wyróżnienie na uroczystej gali rozdania nagród Billboard's 2018 Women in Music Awards, która odbyła się w nocy z czwartku na piątek w Los Angeles. Piosenkarka wkroczyła na scenę w krótkiej lawendowej sukience i długich kozakach. Wyglądała rewelacyjnie, ale na szczęście tym razem uwaga publiczności i mediów skupiła się na tym, co gwiazda miała do powiedzenia, a nie na tym, w co się ubrała. Po tym, jak wokalistka odebrała statuetkę z rąk ikony amerykańskiej piosenki, Patti LaBelle, wygłosiła następnie niezwykle poruszającą przemowę. Ariana Grande ledwo powstrzymując łzy wyznała, że mijający rok był jednocześnie jednym z najlepszych w jej karierze, jak i najgorszym w jej życiu prywatnym.

-  Jeśli chodzi o moje życie prywatne, to nie mam pojęcia, dokąd zmierzam. To był kolidujący rok i chcę tylko powiedzieć, że jeśli kompletnie nie wiesz, co przyniesie kolejny rozdział w twoim życiu, to nie jesteś sam - powiedziała nie kryjąc wzruszenia.

Ariana Granda na Billboard's 2018 Women in Music Awards

Przypomnijmy, ze Ariana Grande we wrześniu 2018 musiała zmierzyć się z tragiczną śmiercią swojego byłego chłopaka, rapera Maca Millera. W październiku gwiazda zerwała zaręczyny z komikiem Petem Davidsonem. Z drugiej strony, w 2018 roku młoda piosenkarka m.in. została najczęściej streamowaną artystką na Spotify, a jej teledysk do singla "Thank U, next" pobił rekord największej ilości wyświetleń w 24 godziny stając się tym samym najlepszą premierą w historii YouTube.

Zobacz zdjęcia Ariany Grande gali wręczenia Billboard's 2018 Women in Music Awards w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: GRAMMY 2019 - nominacje. Zobacz najważniejsze kategorie