W niedzielny wieczór w centrum Los Angeles już po raz kolejny rozdano jedne z najważniejszych nagród muzycznych na kontynencie amerykańskim. W tym roku statuetki American Music Awards trafiły do takich gwiazd jak Ariana Grande, która została wybrana „artystką roku”, Zayn Malik (zwycięstwo w kategorii „nowy artysta roku”), Selena Gomez, którą okrzyknięto "ulubioną artystką roku" oraz Justin Bieber (tu bez zaskoczeń:  gwiazdor został wyczytywany jako "ulubiony artysta roku").

POLECAMY: GWIAZDY NA URODZINACH VITKACA Hanna Lis, Monika Olejnik, Kasia Sokołowska

Na czerwonym dywanie w Microsoft Theater oprócz laureatów pojawiły się także tłumy innych gwiazd nominowanych do tych prestiżowych wyróżnień. Szyku jak zwykle zadawała Lady Gaga, która ciągle promuje swoją najnowszą płytę „Joanne”. Królowa muzyki pop pokazała się tym razem w dość stonowanej stylizacji, na którą złożył się białym garnitur i kapelusz z szerokim rondem – podobny, do tego, który możemy podziwiać na okładce „Joanne”.

CZYTAJ TEŻ: LADY GAGA wcieli się w serialu w Donatellę Versace

Oprócz Lady Gagi fotoreporterom pozowały także: współprowadząca show Gigi Hadid, Heidi Klum, która zasłynęła ostatnio tym, że postanowiła się… sklonować oraz ciężarna Ciara.

ZOBACZ: HEIDI KLUM na Halloween przebrała się za… Heidi Klum!

Na czerwonym dywanie nie zabrakło także takich gwiazd jak Milla Jovovich, Bella Thorne, siostra Miley - Noah Cyrus oraz członkinie zespołu Fifth Harmony.

Która gwiazda wyglądała tym razem najlepiej? I która odebrała wyróżnienie zasłużenie? Słuchacie ich muzyki na co dzień?