Ariana Grande przyjedzie do Polski! Wykonawczyni przebojów "No Tears Left To Cry" i Thank U, next" odwiedzi nasz kraj w ramach europejskiej części trasy koncertowej o nazwie Sweetener World Tour. Zaplanowane na 2019 rok światowe tournée będzie promować dwa albumy amerykańskiej piosenkarki - "Sweetener" oraz niewydaną jeszcze płytę "Thank U, next". Krążek ma się ukazać jeszcze przed rozpoczęciem trasy, czyli na początku 2019 roku. Kiedy i gdzie Ariana Grande wystąpi w Polsce? Co z biletami? Szczegóły do sprawdzenia poniżej.

Ariana Grande w Polsce 2019 - data, miejsce

Ariana Grande wystąpi 9 września 2019 roku w TAURON Arena Kraków. Jest to jedna z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce. Obiekt będzie mógł pomieścić nawet 20 tys. fanów artystki. Poza Krakowem, gwiazda podczas europejskiej części Sweetener World Tour wystąpi także w Londynie, Amsterdamie, Paryżu, Antwerpii, Kolonii, Wiedniu, Hamburgu, Pradze, Birmingham, Glasgow, Sheffield, Dublinie, Kopenhadze, Oslo, Helsinkach, Sztokholmie, Berlinie i Zurychu. W planach jest także specjalny występ w Manchesterze.

Ariana Grande w Krakowie 2019 - bilety

Ogólna sprzedaż biletów na koncert Ariany Grande w Krakowie startuje 20 grudnia o godz. 10:00. Przedsprzedaż Citi Handlowy ropzoczyna się we wtorek, 18 grudnia o godz 10:00 i potrwa do czwartku, 20 grudnia do godz 9:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation rozpocznie się w środę, 19 grudnia o godz 10:00 i zakończy w czwartek, 20 grudnia o godz 9:00. Przedsprzedaż i sprzedaż wejściówek będzie odbywała się na stronach www.livemation.pl i www.ticketmaster.pl

Ceny biletów rozpoczynają się od 199 zł. Podobnie jak w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, w Polsce też będą dostępne w sprzedaży bilety VIP umożliwiające udział w soundchecku oraz spotkaniu typu meet&greet z gwiazdą. Ich ceny w USA wynoszą od ok. 600 do 800 dolarów amerykańskich, czyli od ok. 2280 do 3040 zł.

Zobacz zdjęcia z ostatnich występów Ariany Grande na żywo w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: ARIANA GRANDE rozkleiła się na gali: "To najlepszy i najgorszy rok w życiu" [WIDEO]