Mamy przykrą wiadomość dla fanów Ariany Grande z Polski - artystka odwołała swój jedyny koncert w naszym kraju. Jak ogłosił w piątek wieczorem organizator koncertu, firma Live Nation Polska, występ amerykańskiej piosenkarki w Krakowie nie odbędzie się. Przypomnijmy, że autorka hitu "Thank U, Next" miała zaśpiewać równo za miesiąc - 9 września - przed wielotysięczną publicznością w krakowskiej Tauron Arenie w ramach swojej trasy koncertowej Sweetener World Tour.

Live Nation informuje, iż z powodów osobistych Artystki nastąpiły zmiany w wydarzeniu Ariana Grande Sweetener World Tour. Koncerty zaplanowane na 5 września w Hamburgu (Niemcy) i 8 września w Pradze (Czechy), zostały przełożone i odbędą się: 9 października (Hamburg) oraz 4 września (Praga). Z przykrością informujemy, że koncert Ariany Grande planowany na 9 września w Krakowie (Polska) zostaje odwołany - czytamy na oficjalnym profilu organizatora na Facebooku.

Fani Ariany Grande podejrzewają, że wspomniane przyczyny osobiste to najprawdopodobniej wypadająca dwa dni przed koncertem w Krakowie pierwsza rocznica śmierci byłego chłopaka gwiazdy, rapera Maca Millera.

Koncert Ariany Grande w Krakowie - zwrot biletów

Aby uzyskać zwrot pieniędzy za zakupione bilety na koncert Ariany Grande w Krakowie należy skontaktować się z konkretną bileterią, za pośrednictwem której nabyło się wejściówki. W większości przypadków będzie to strona internetowa Ticketmaster Poland, która ma następującą procedurę:

W celu uzyskania zwrotu:
Prześlij oryginalne bilety (kartonikowe bądź Collector Tickets) wraz z formularzem zwrotu (pobierz TU) na adres:

Ticketmaster Poland
Bukowińska 22B
02-703 Warszawa

Po otrzymaniu oryginalnych biletów wraz z poprawnie wypełnionym formularzem zwrotu, uruchomimy procedurę zwrotu wartości biletów.
Uwaga! O zwrot może ubiegać się tylko właściciel rezerwacji.