Ariana Grande zamieściła właśnie na swoim Instagramie rozkład swojej przyszłorocznej  trasy koncertowej „Dangerous Women Tour”. Łódzki koncert gwiazdy w Atlas Arenie odbędzie się w połowie trasy po Europie, 1 czerwca. Już 26 października rozpocznie się przedsprzedaż biletów na koncerty a 28 października wejściówki trafią do normalnej dystrybucji. Znamy ich cenę!

Bilety na łódzki koncert Ariany Grande będą kosztowały 199 złotych.

ZOBACZ: ARIANA GRANDE Zobacz jej nowy teledysk! [WIDEO]

Podczas europejskiej trasy koncertowej amerykańska piosenkarka będzie promować trzeci album studyjny "Dangerous Woman", który ukazał się w maju 2016 roku. Na wydawnictwie znalazły się m.in. single "Dangerous Woman", "Into You" oraz "Side To Side", premiera którego odbyła się na tegorocznej ceremonii wręczenia MTV VMA. W pierwszym tygodniu płyta sprzedała się w Stanach w nakładzie 175 tys. egzemplarzy!

Ariana Grandeto przedstawicielka najmłodszego pokolenia amerykańskich gwiazd popu. Młoda wokalistka ma na swoim koncie dwie nagrody American Music Awards, dwie nagrody MTV EMA i jedną statuetkę MTV VMA. Była również dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy.

CZYTAJ TEŻ: ARIANA GRANDE Nąśladuje Britney Spears i Celine Dion!

W 2016 roku magazyn "Time" umieścił ją na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie. Wokalistka trafiła do kategorii Ikony i została doceniona nie tylko za swoją muzykę, lecz także za styl oraz działalność charytatywną.

O tym, czy faktycznie zasługuje na takie miano, jej polscy fani będą mogli przekonać się już 1 czerwca. Wybierzecie się na jej koncert?