Ariana Grande ogłosiła właśnie drugi koncert w Polsce w ramach trasy THE DANGEROUS WOMAN TOUR. Pierwszy koncert Ariany Grande odbędzie się w połowie trasy po Europie, 1 czerwca. Okazuje się, że gwiazda wystąpi w Polsce jeszcze raz - 31 maja 2017 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

Ariana Grande to przedstawicielka najmłodszego pokolenia amerykańskich gwiazd popu. Młoda wokalistka ma na swoim koncie dwie nagrody American Music Awards, dwie nagrody MTV EMA i jedną statuetkę MTV VMA. Była również dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy. Podczas europejskiej trasy koncertowej amerykańska piosenkarka będzie promować już trzeci album studyjny "Dangerous Woman". Na krążku znajdują się m.in. single Dangerous Woman czy Into you. W pierwszym tygodniu płyta sprzedała się w Stanach w nakładzie 175 tys. egzemplarzy!

W przeciągu niecałego roku, Ariana Grande znalazła się dwukrotnie na szczycie Billboard Top 200 – z albumem Yours Truly i kolejnym, wydanym  w 2014 roku, My Everything. Pokryty platyną album „My Everything” zdobył nominację do nagrody GRAMMY  w kategorii Best Pop Vocal Album, a pochodzący z niego megahit “Problem” pokrył się wielokrotną platyną w wielu europejskich krajach.

Po wydaniu singla Problem, Ariana stała się najmłodszą kobietą, której utwór sprzedał się w liczbie 400 tysiącach egzemplarzy w pierwszym tygodniu. Singiel okazał się również 5. najlepiej sprzedającym się kobiecym singlem digitalowym oraz 9. najlepiej sprzedającym się w historii. 

W 2016 roku Ariana zaprezentowała ciepło przyjęty przez krytyków album Dangerous Woman, promowany przez singiel o tym samym tytule, który zdobył pierwsze miejsce na obu listach iTunes – Overall Top Songs Chart I Top Pop Songs Chart – w kilka minut po premierze.
Dziś jest jedną z najchętniej słuchanych artystek na Spotify’s Top 10 z ponad 28 milionami odtwarzanych piosenek w miesiącu.

ZOBACZ: ARIANA GRANDE wystąpi w końcu w Polsce!