Ariana Grande ogłosiła swoje zaręczyny z Daltonem Gomezem. Wokalistka przekazała radosną wiadomość na Instagramie, publikując serię romantycznych zdjęć z ukochanym. Na fotografiach widać również imponujących rozmiarów pierścionek zaręczynowy - owalny diament osadzony obok perły na platynowej obrączce. - Jej, tak się cieszę Waszym szczęściem - napisała w komentarzu Hailey Bieber.

Ariana Grande i Dalton Gomez zaczęli spotykać się na początku 2020 roku, ale przez długi czas utrzymywali swój związek w tajemnicy. Ich wspólne zdjęcia po raz pierwszy trafiły do mediów w marcu, kiedy to serwis "TMZ" opublikował fotografie pary całującej się w barze. Jak twierdzi źródło serwisu "People": Ariana nie chce kolejnej publicznej relacji, więc tę stara się utrzymać tylko dla siebie. Wydaje się bardzo szczęśliwa z Daltonem.

Kim jest Dalton Gomez, narzeczony Ariany Grande?

Dalton Gomez nie należy do świata show-biznesu. Narzeczony Ariany Grande na co dzień pracuje w branży nieruchomości, w firmie zajmującej się handlem luksusowymi posiadłościami w Los Angeles. Według jego wizytówki na stronie internetowej Aaron Kirman Group jest znany ze swojej "rozległej wiedzy w dziedzinie architektury i luksusowych nieruchomości”.

Przypomnijmy, że wokalistka w przeszłości była zaręczona z komikiem Petem Davidsonem. Grande powiedziała "tak" po 6 miesiącach związku, ale relacja przetrwała tylko do października 2018 roku.

Gratulujemy!