Ariel Winter w ciągu ostatniego pół roku schudła w sumie około 15 kg. 20-letnia aktorka znana jest przede wszystkim z serialu komediowego "Współczesna rodzina" (oryg. "Modern Family"), w którym od prawie 10 lat wciela się w postać Alex. Gwiazda nagrodzonej Złotym Globem produkcji pojawiła się na ceremonii rozdania nagród filmowych i telewizyjnych, gdzie w pełnej okazałości zaprezentowała swoją nową figurę. Jak jej się udało w tak krótkim czasie osiągnąć taką smukłą sylwetkę? Odpowiedź jest prosta: dieta i ćwiczenia. Ariel Winter na swoim profilu na Instagramie od kilku miesięcy publikuje zdjęcia i nagrania ze swoich regularnych wizyt na siłowni. Trzeba przyznać, że efekt jest naprawdę imponujący!

Metamorfoza Ariel Winter

Ariel Winter już w 2016 roku otwarcie wypowiedziała się na temat nękania, również w internecie, którego była ofiarą ze względu na swój wygląd.

Naprawdę zajęło mi to całe lata, aby się z tym pogodzić. Kiedyś czytałam te negatywne komentarze i myślałam sobie, że może jak zmienię coś w swoim wyglądzie, to ludzie mnie polubią - powiedziała w rozmowie z Elite Daily.

Aktorka otwarcie przyznała też, że przez lata zmagała się ogromnym brakiem pewności siebie. Przyznaje jednak, że jej źródłem nie powinno być idealne ciało, lecz samoakceptacja.

- W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest, aby zachęcać młode kobiety - jak i młodych mężczyzn - aby czuli się dobrze ze sobą, nie tylko w kwestii wyglądu, ale by czuli się ze sobą na tyle dobrze, by móc zawalczyć o siebie, gdy będzie to konieczne - dodała.

Ariel Winter kiedyś i dziś - zobacz stare i nowe zdjęcia aktorki w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: LADY GAGA z niebieskimi włosami na Złotych Globach 2019! [FOTO]