O tym mówi teraz całe Hollywood. Armie Hammer zrezygnował z roli w nowym filmie z Jennifer Lopez. To reakcja aktora znanego z oscarowych "Tamtych dni, tamtych nocy" na wstrząsające oskarżenia ze strony anonimowej internautki, o których huczy teraz w sieci. Hammer miał rzekomo wysyłać swojej domniemanej kochance wiadomości, w których przyznał się do tego, że jest kanibalem i namawiał ją do perwersyjnego seksu.

Jestem w 100 proc. kanibalem. Chciałbym cię zjeść. Jesteś niewolnicą. Odetnę twój palec. Będę taki niegrzeczny i sprośny, gdy się wreszcie zobaczymy. Jest tyle możliwości. Muszę napić się twojej krwi- miał pisać Hammer.

To jednak nie wszystko. Po tym, jak szokujące wiadomości ujrzały światło dziennie, w mediach pojawiły się także głosy kobiet utrzymujących, że aktor dopuszczał się wobec nich przemocy, a nawet gwałtów.

Armie Hammer reaguje na szokujące oskarżenia

Gwiazdor, który w ubiegłym roku po 10 latach rozstał się ze swoją żoną Elizabeth Chambers, zdementował szokujące pomówienia i wyjaśnił, że jego decyzja o wycofaniu się z projektu podyktowana jest troską o dzieci w tym trudnym dla całej rodziny czasie.

Nie będę odpowiadał na te bzdury. Ale w świetle tych okrutnych i fałszywych internetowych ataków na mnie, nie mogę teraz z czystym sumieniem zostawić moich dzieci na cztery miesiące, by kręcić film na Dominikanie - wyznał w oświadczeniu przesłanym do redakcji "People".

34-latek dodał, że wytwórnia Lionsgate, która odpowiada za produkcję filmu, w pełni popiera jego decyzję o wycofaniu się z projektu.

Film "Shotgun Wedding" to komedia sensacyjna, której producentami są Jennifer Lopez i Ryan Reynolds. Aktualnie trwają poszukiwania nowego aktora do roli, w którą wcielić miał się Armie Hammer.

Myślicie, że aktorowi uda się odbudować nadszarpnięty medialną aferą wizerunek?

CZYTAJ TEŻ: "Tamte dni, tamte noce" - powstanie druga część filmu. Timothée Chalamet i Armie Hammer ponownie wystąpią w rolach głównych?