Armie Hammer stał się bohaterem kolejnego skandalu. Po głośnej sprawie dotyczącej domniemanego kanibalizmu oraz jego skłonności do perwersyjnych zachowań seksualnych, najnowsze doniesienia o aktorze szokują jeszcze bardziej. Armie Hammer właśnie został oskarżony o gwałt.

Armie Hammer oskarżony o gwałt. Zarzuty byłej partnerki są poważne

Od kilku miesięcy w mediach regularnie pojawiają się sensacyjne doniesienia o skandalicznych zachowaniach aktora. Jedna z jego potencjalnych ofiar wyznała nawet, że aktor chciał "zgrillować i zjeść jej żebra". Teraz Hammer musi zmierzyć się z kolejnymi zarzutami.

W czwartek była partnerka Armiego Hammera wraz z pełnomocniczką pojawiła się na specjalnej, wirtualnej konferencji prasowej. Kobieta o imieniu Effie płacząc, opowiedziała o traumatycznych doświadczeniach, które miały miejsce 24 kwietnia 2017 roku. Według jej relacji aktor brutalnie gwałcił ją przez 4 godziny w jego domu w Los Angeles, uderzał jej głową o ścianę i bił bez opamiętania. Effie poinformowała również, że w tracie związku aktor znęcał się nad nią psychicznie, emocjonalnie i seksualnie, co spowodowało u niej myśli samobójcze.

Stawał się coraz bardziej agresywny. Myślałam, że mnie zabije [...] Straciłam zainteresowanie życiem. Chciałam jedynie, żeby ból ustąpił - wyznała zapłakana 24-latka.

Pełnomocnika kobiety poinformowała, że dowody w sprawie zostały przekazane policji w Los Angeles.

Według najnowszych doniesień Effie i Hammer spotykali się od 2016 roku.

Armie Hammer - oświadczenie po oskarżeniu o gwałt

 Armie Hammer za pośrednictwem prawnika odniósł się do sprawy. W przesłanym do redakcji Page Six oświadczeniu prawnik aktora stanowczo zaprzeczył oskarżeniom o gwałt.

Jej korespondencja z panem Hammerem podważa i zaprzecza tym niedorzecznym oskarżeniom. 18 lipca 2020 roku wysłała obrazowe wiadomości do pana Hammera, mówiąc, co chciałaby, by jej zrobił. Pan Hamer odpowiedział jasno, że nie chce z nią utrzymywać tego typu związku. Nigdy nie miał zamiaru zawstydzić Effie, czy ujawnić jej fetyszy lub perwersyjnych pragnień, ale przeniosła tę sprawę na inny poziom, zatrudniając prawniczkę i zorganizowała publiczną konferencję prasową. Mając prawdę po swojej stronie, pan Hammer przyjmuje możliwość wyjaśnienia sprawy - czytamy w oświadczeniu.

Pełnomocnik Hammera zapewnił również, że aktor nigdy nie pozwolił sobie na realizację fantazji bez zgody swoich partnerek.

Od pierwszego dnia pan Hammer utrzymywał, że wszystkie jego interakcje z Effie i wszystkimi innymi partnerkami odbywały się za całkowitą zgodą, były wcześniej omawiane, uzgodnione, a uczestnictwo było obopólne. Jej (Effie - przyp. red.) szukanie uwagi i nierozsądne posunięcie prawne jedynie utrudnią prawdziwym ofiarom przemocy seksualnej otrzymanie sprawiedliwości, na którą zasługują - napisał prawnik Hammera.

Wygląda na to, że to dopiero początek poważnej afery.

ZOBACZ TEŻ: Armie Hammer rezygnuje z filmu z J.Lo. Został posądzony o kanibalizm i wykorzystywanie kobiet