Artur i Sara Borucowie śpiewają w duecie! Wspólna piosenka znanego bramkarza i jego żony znalazła się na debiutanckiej płycie Sary pt. "LoVe on your own", którą ta wydała pod pseudonimem Mannei, czyli swoim panieńskim nazwiskiem. Długo wyczekiwany krążek od piątku, 31 sierpnia 2018 dostępny jest już zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej we wszystkich sklepach muzycznych i platformach internetowych, jak Spotify czy Tidal. Co Artur Boruc myśli o muzyce swojej żony? Gwiazda zdradziła to w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Gala".

- Uwielbia ją! Słucha moich piosenek, mimo że go do tego nie zmuszam. Co zaskakujące, podobają się mu się ballady i twierdzi, że w nich najbardziej kocha mój głos. Najlepszym dowodem na to wsparcie jest fakt, że zgodził się zaśpiewać ze mną! - wyznała Sara Boruc w rozmowie z Damianem Gajdą.

Artur Boruc śpiewa na płycie żony

Jak Artur Boruc poradził sobie w roli wokalisty? Zaskakująco dobrze! Nie musicie nam jednak wierzyć na słowo. Przekonajcie się sami i posłuchajcie utworu "Pink Skies" z płyty Mannei - "LoVe on your own" już teraz poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: SARA BORUC-MANNEI: "Mąż nie mówił mi, o czym mam śpiewać"[WYWIAD]