ASAP Rocky nie wystąpi na Open'er Festival 2019. Amerykański raper miał być gwiazdą drugiego dnia imprezy w Gdyni. Przypomnijmy, że dołączył do line-upu imprezy niecałe dwa tygodnie temu, zaraz po tym, gdy swój występ z niejasnych przyczyń odwołał Lil Uzi Vert. Z koncertem ASAP Rocky'ego na festiwalu w Gdyni niestety również pojawił się problem. Kilka dni temu 30-letni raper został aresztowany przez szwedzką policję. Sieć obiegło nagranie, na którym widać, jak autor hitu "Praise the Lord (Da Shine)" brutalnie przewraca na ziemię mężczyznę i okłada go pięściami. 

Ekipa gwiazdora stwierdziła, że materiał nie ukazuje całej prawdy o zdarzeniu. Jako dowód, na Instagramie rapera opublikowano dwa filmiki. Widać na nim, że potencjalne ofiary ASAP Rocky'ego wcześniej same zaczepiały jego i jego przyjaciół i wszczynały awanturę na ulicy. Sprawę ASAP Rocky'ego bada teraz szwedzka prokuratura. Z tego powodu ASAP Rocky nie jest w stanie przyjechać do Polski.

Stormzy zamiast ASAP Rocky'ego na Open'erze

Z przykrością informujemy, że w nocy otrzymaliśmy oficjalną informację, że koncert A$AP Rocky’ego w dniu dzisiejszym się nie odbędzie - poinformowali organizatorzy Open'er Festival 2019 w czwartek rano.

W zastępstwie za ASAP Rocky'ego w czwartek na głównej scenie Open'era wystąpi brytyjski raper, Stormzy, który w ciągu zaledwie kilku godzin zdecydował się przyjechać do Gdyni.

SPRAWDŹ TEŻ: Open'er Festival 2019- gwiazdy, wykonawcy, line-up. Wiemy, kto wystąpi!