Ashley Benson i G-Eazy są razem! Aktorka znana z serialu "Pretty Little Liars" i raper G-Eazy połączyli ostatnio siły, aby nagrać piosenkę "Creep" i jak się okazuje, wspólna praca bardzo ich do siebie zbliżyła. Zdjęcia całującej się pary trafiły do mediów niedługo po tym, jak Benson rozstała się z Carą Delevingne. Zakochani postanowili wybrać się razem po zakupy spożywcze i pech chciał, że towarzyszyli im paparazzi, którzy zdołali uchwycić ich romantyczne chwile na nagraniu. 

Ashley Benson i G-Eazy całują się w samochodzie

Fani nie mogą uwierzyć, że po rozstaniu z Carą Delevingne, Ashley Benson rzuciła się w ramiona rapera, który ma reputację "babiarza". Wielu z nich sugeruje na Twitterze, że to raper był powodem rozpadu ich związku, a nawet, że Benson zdradziła z nim modelkę. Na aktorkę spadła fala krytyki, która sprowokowała Delevingne do wydania specjalnego oświadczenia:

- Teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek ważne jest szerzenie miłości, a nie nienawiści. Wszystkich, którzy krytykują @ashleybenson proszę, aby przestali. Nie znacie prawdy, tylko ona i ja wiemy jak jest naprawdę, i tak powinno pozostać - napisała na Instagram Stories modelka.

Myślicie, że związek Ashley Benson i G-Eazy'ego to przelotny romans, czy coś poważnego?

ZOBACZ TEŻ: CARA DELEVINGNE I ASHLEY BENSON rozstały się po 2 latach związku