Ashley Benson to jedna z najpopularniejszych amerykańskich aktorek młodego pokolenia. 28-letnia blondynka ze słonecznej Kalifornii światową sławę zdobyła dzięki roli Hanny Marin w serialu "Słodkie kłamstewka" (Pretty Little Liars). ale niewiele osób wie, że swoją karierę w show-biznesie zaczęła już jako małe dziecko. O jej romansie z inną popularną modelką i aktorką, Carą Delevingne zaczęło się mówić w kwietniu tego roku po serii zdjęć wykonanych przez paparazzi. Choć panie na razie nie wypowiedziały się publicznie na temat swojego rzekomego związku, to po najnowszych zdjęciach, na których widać, jak się całują, fani nie mają już żadnych wątpliwości co charakteru ich relacji. Co jeszcze wiemy na temat uroczej Ashley Benson? Sprawdź poniżej.

Ashley Benson - wiek, filmy, Instagram, orientacja seksualna

Ashley Benson przyszła na świat 18 grudnia 1989 roku w kalifornijskim Anaheim. Już jako trzylatka zaczęła trenować taniec, a krótko potem śpiewała już w chórach i zaczęła występować w musicalach. Gdy miała 8 lat rodzice podpisali w jej imieniu kontrakt ze słynną nowojorską agencją modelingową Ford Models, dzięki której wystąpiła w wielu reklamach. Profesjonalną karierę aktorską rozpoczęła już w wieku 13 lat od małych ról w produkcjach telewizyjnych. W ostatnich latach można ją było oglądać w takich filmach, jak "Elvis & Nixon", "Chronicznie miejski" i "Spring Breakers".

Do tej pory media wiedziały jedynie o związkach Ashley Benson z mężczyznami. Jej chłopakami byli m.in.: Tyler Blackburn, Chord Overstreet, Ryan Good i Justin Thorne. Gwiazda łączona była także z Natem Woolfem i Taylorem Lautnerem. Jej życie prywatne i zawodowe możecie śledzić na bieżąco na Instagramie (@ashleybenson), gdzie jej profil obserwuje już ponad 18 mln użytkowników.

Zdjęcia Ashley Benson możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: KONRAD GACA nie żyje. Jak była przyczyna jego śmierci?