Ashley od 10 lat jest żoną Justina Ervina, reżysera filmowego. Para właśnie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, o czym modelka poinformowała za pomocą Instagrama.

Ashley Graham została mamą

O 18 w sobotę nasze życie zmieniło się na lepsze. Dziękujemy wam za całą miłość i wsparcie, które otrzymaliśmy w tym niesamowitym czasie – napisała Graham w swoim InstaStory przy okazji oznaczając datę narodzin synka.

Modelka okres ciąży relacjonowała w mediach społecznościowych. Od sierpnia, gdy zdecydowała się ogłosić światu radosną nowinę, fani Ashley mogli obserwować, jak Graham przygotowuje się do powitania maleństwa. 32-latka publikowała nie tylko zdjęcia z kolejnych sesji, ale też dzieliła się z fankami swoimi spostrzeżeniami i obawami dotyczącymi ciąży i pozostawała aktywna zawodowo. Ciężarna Ashley Graham pojawiła się też na okładce amerykańskiego "Vogue'a".

Bez tajemnic

Ashley Graham znana jest z tego, że ze swoimi fanami dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Również z płci dziecka nie robiła tajemnicy i wyjawiła ją w programie Ellen DeGeneres gdy była w trzecim miesiącu ciąży.

Ciałopozytywna Graham w wywiadach przyznawała, że mimo wysokiego poczucia własnej wartości miała problem z zaakceptowaniem zmian, jakie niosła ze sobą ciąża.

Uświadomiłam sobie, że są przecież też inne kobiety przechodzące przez to samo. Czułam się wyizolowana i samotna – mówiła 32-latka, która bez skrępowania pokazywała w sieci swoje ciało w trakcie ciąży, w tym rozstępy.