Ashley Massaro nie żyje. Była gwiazda amerykańskich widowisk i programów telewizyjnych związanych z wrestlingiem oraz modelka zmarła 16 maja, zaledwie dziesięć dni przed swoimi 40. urodzinami. Jak donosi "Huffington Post", Massaro została w czwartek we wczesnych godzinach porannych przewieziona do szpitala po tym jak wezwano do niej pogotowie. Niestety nie udało się jej uratować. Kobieta zmarła w szpitalu. Przyczyna nagłej śmierci Ashley Massaro nie została na razie podana do wiadomości publicznej. Smutną wiadomość potwierdziła już firma WWE, dla której przez lata pracowała zmarła zawodniczka.

Kim była Ashley Massara?

Ashley Massaro przyszła na świat 26 maja 1979 roku w Nowym Jorku. Wychowała się w dzielnicy Babylon, gdzie jej brat i ojciec praktykowali amatorski wrestling. Studiowała takie kierunki, jak komunikacja i biznes na stanowym uniwersytecie University at Albany w Nowym Jorku. Miała jedną córkę, Alexę, która urodziła się 23 lipca 2000 roku. Choroba córki w połowie 2008 roku zmusiła ją do zrezygnowania z dalszej kariery w walkach WWE.

Ashley Massaro znana była także w USA z udziału w 15. edycji reality show "Survivor" (emitowanego w Polsce pod nazwą "Ryzykanci") oraz okładki magazynu "Playboy".

Zobacz zdjęcia zmarłej Ashley Massaro w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Marta Linkiewicz i SexMasterka będą walczyć na Fame MMA 4: data, miejsce, bilety