Popularna blogerka, Ashley Stock przeżywa jedną z najgorszych chwil w życiu. W środę zmarła jej córeczka Stevie Lynn. Dziewczynka, która dwa tygodnie temu obchodziła swoje trzecie urodziny, zmagała się z nieuleczalnym rakiem mózgu. 

Ashley Stock w żałobie. Nie żyje jej 3-letnia córeczka

36-letnia Stock smutną wiadomość o śmierci córeczki przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. W piątek blogerka opublikowała na Instagramie bardzo wzruszający post, w którym napisała, że jej córka "wzięła ostatni oddech w naszych ramionach" w środę o godz. 13:05. 

- Na razie ogarnia mnie ulga, że ​​ma spokój, ale czuję się przytłoczona bólem tak intensywnym, że nie potrafię wyrazić tego słowami. Wierzymy w to, że istnieje większy cel tej tragedii - czytamy w dalszej części wpisu.

Córeczka Ashley Stock zmarła nieco ponad miesiąc po tym, jak lekarze zdiagnozowali u niej rzadkiego guza mózgu. Kilka dni później blogerka poinformowała, że wykryty u małej Stevie guz to wyjątkowo złośliwy nowotwór - rozlany glejak pnia mózgu (DIPG), na który nie ma obecnie lekarstwa. 

ZOBACZ TAKŻE: SAM STOUT stracił miesięczną córeczkę. Były zawodnik MMA opublikował wzruszający post