Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

♏ SKORPION 23 X – 21 XI
Nie będziesz narzekać na brak fantazji. Poznasz ludzi z różnych kręgów kulturowych. Zainteresujesz się egzotyczną kuchnią, rozwojem osobistym lub zapragniesz malować mandale. Po 17 listopada rzucisz się w wir spotkań rodzinnych. Będziesz mile widzianym gościem na każdej imprezie. Skorpiony zaobrączkowane będą spełnione. W pracy postaraj się o więcej spontaniczności i otwórz się na zmiany, jakie niesie zawodowy rynek. Postaw na jakiś ciekawy kurs doszkalający.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♐ Strzelec »♊ Bliźnięta »
♑ Koziorożec »♋ Rak »
♒ Wodnik »♌ Lew »
♒ Ryby »♍ Panna »
♓ Baran »♎ Waga »
♉ Byk »♏ Skorpion »

 

 

♐ STRZELEC 22 XI – 21 XII

Spacery niezależnie od pogody – tego Ci często brakuje. Jeśli masz zbyt mało czasu, postaraj się pokonywać pieszo przynajmniej część trasy do pracy lub do domu. Towarzysko nie grozi Ci monotonia. Na swej drodze spotkasz wielu życzliwych ludzi, którzy na dobre zagoszczą w gronie Twoich najbliższych przyjaciół. Po 12 listopada przekonasz się, na kogo możesz liczyć w sferze zawodowej.

 

♑​KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Postaraj się wprowadzić do swojego życia więcej aktywności. Wspaniałym sposobem na poprawę nastroju może być również przebywanie z ludźmi, którzy wywołują pozytywne emocje. W dniach 14-19 listopada może Ci się przydarzyć flirt, a nawet ognisty romans. Dzięki szczeremu dialogowi poprawi się domowa atmosfera, a relacje w Twoim małżeństwie zdecydowanie się ocieplą.

 

♒ WODNIK  20 I – 18 II

Czas zapomnieć o porażkach. Poczujesz, że jeszcze wszystko przed Tobą. W sprawach osobistych powinnaś słuchać głosu serca i intuicji. W rozmowach z bliskimi nie stawiaj spraw na ostrzu noża. Przyjaciele okażą Ci wiele sympatii. Zakochanym pisana jest podróż do romantycznego miejsca. Od 12 listopada rozpoczniesz nowe przedsięwzięcia finansowe, które zaprocentują w przyszłości.

 

♓ RYBY 19 II - 20 III
Rozbłyśniesz! Swoimi umiejętnościami dyplomatycznymi zrobisz na wszystkich wrażenie. Będziesz miała mnóstwo ciekawych pomysłów na rozwój kariery. Dobra passa podczas rozmów kwalifikacyjnych. W dniach 11, 13, 18 listopada będziesz miała więcej pracy, zwłaszcza papierkowej. Zadbaj o siebie i poszukaj nowego hobby. Nadmierny stres może Ci przysporzyć trochę kłopotów zdrowotnych.

 

♈ BARAN21 III – 19 IV
Jeśli jeszcze idziesz przez życie w pojedynkę, to z pewnością już niedługo się to zmieni. Od 11 listopada zaczniesz jak magnes przyciągać do siebie licznych wielbicieli. Aura gwiazd da Ci szansę na niebywały rozwój artystyczny – wszystko potoczy się wręcz rewelacyjnie! Jeśli chcesz zmienić pracę, poszukiwania zacznij już teraz. Śmiało umawiaj się na rozmowy kwalifikacyjne.

 

BYK 20 IV – 21 V
Intuicyjnie zmienisz tryb życia na bardziej uregulowany. Silna wola pomoże Ci pozbyć się uzależnień. Odniesiesz sukces w sferze materialnej. Poznając nowych partnerów biznesowych, kieruj się pierwszym wrażeniem. Nie bój się głośno wyrażać krytyki – tylko na tym zyskasz. Szansa na współpracę z osobą kreatywną i godną zaufania. Po 14 listopada szczęście się do Ciebie uśmiechnie!

 

♊ BLIŹNIĘTA 22 V – 21 VI
Powiedz komuś o swoich duchowych rozterkach. W wolnych chwilach medytuj, wyciszaj się, relaksuj. Bez problemu przekonasz każdego rozmówcę i dopniesz swego w sprawach służbowych. Postępuj taktownie i z rozwagą, a osiągniesz sukces. Najlepsze decyzje finansowe podejmiesz między 10 a 16 listopada. W miłości sielanka! Będziesz chciała jak najwięcej czasu przebywać z ukochanym.

 

♋ RAK 22 VI - 22 VII

Wenus nie tylko napełni Cię niespotykaną dobrocią i miłością, ale też uwrażliwi na piękno. Obudzą się w Tobie talenty artystyczne i potrzeba podkreślenia własnego stylu. Musisz się bardziej postarać, jeśli chcesz umocnić swoją pozycję zawodową. Na wszystko trzeba będzie teraz solidnie zapracować. Możesz się spodziewać powodzenia w sprawach finansowych. Nie szalej za kierownicą!

 

♌ LEW 23 VII – 22 VIII
Nie zabraknie Ci sił witalnych i będzie Ci się wydawało, że możesz przenosić góry. Najgorętsze flirty i romanse czekają Cię po 15 listopada. Poznasz kogoś, kto wniesie w Twoje życie wiele radości i spontaniczności. Spektakularne sukcesy w pracy osiągniesz dzięki umiejętności współpracy. Jeśli prowadzisz jednoosobową firmę, pomyśl o wspólniku. Znajdź czas na swoje zainteresowania.

 

♍ PANNA 23 VIII – 22 IX
Masz niezwykłą szansę skierować swoje życie na nowe tory! Jeśli dotychczas nie cieszyłaś się najlepszym zdrowiem, to teraz spodziewaj się poprawy. Zapomnisz o przykrych incydentach z przeszłości i pchniesz parę spraw do przodu. W sprawach erotycznych niezwykłe ożywienie. Samotnym pannom, które pragną spotkać bratnią duszę, pomaga sztab gwiazd. Ważne nowiny nadejdą z daleka.

 

♎ WAGA23 IX - 22 X

Domowa harmonia. Wenus doradza Ci więcej stanowczości w kontaktach z dziećmi i starszymi krewnymi. Postaw na pozytywne myśli, a odzyskasz wiarę w swoje możliwości. Twój umysł będzie otwarty na nowe inspiracje. Rozkwitniesz, wprowadzając w zdumienie kolegów z pracy. Od 13 listopada kosmiczna aura będzie sprzyjać dokonywaniu trafnych inwestycji na giełdzie.