Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

STRZELEC 22 XI – 21 XII

Każdy aktywnie spędzony dzień da Ci zastrzyk energii. Odkryjesz w sobie nowe upodobania, nową namiętność. To bardzo Cię wzbogaci. Nie obawiaj się okazywać swoich słabości. Jeśli chwilowo jesteś bez pracy, po 26 listopada pojawią się możliwości dorywczych zajęć, które mogą zakończyć się stałą współpracą. Wytrwałe negocjacje i rozmowy pomogą Ci osiągnąć to, co zamierzasz. Podróże, zwłaszcza zagraniczne, będą teraz bardzo udane.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♑ Koziorożec »♋ Rak »
♒ Wodnik »♌ Lew »
♒ Ryby »♍ Panna »
♓ Baran »♎ Waga »
♉ Byk »♏ Skorpion »
♊ Bliźnięta » Strzelec »

 

 

♑​KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Trzymaj się konkretów, a daleko zajdziesz! Radykalnie zmieni się Twój stosunek do pieniędzy. Uda Ci się wynegocjować dobre warunki spłaty kredytu bądź zaległych rat. Dzięki temu od razu będzie Ci lżej. Dasz sobie radę w tych drobnych i w tych bardziej skomplikowanych sprawach. W dniach 1-3 grudnia zrealizujesz najśmielsze plany zawodowe. Szczęście się do ciebie uśmiechnie!

 

♒ WODNIK  20 I – 18 II

To będą spokojne dni bez stresów. Nie czekaj, aż szef Cię doceni, tylko sama mu uświadom, ile jesteś warta. Postaw na realizację ambicji zawodowych – powiedz sobie: teraz albo nigdy! Pomyśl o poszerzeniu wiedzy, zdecyduj się też na dodatkowe szkolenie. Po 28 listopada uporządkuj ważną korespondencję. życie codzienne ożywi się częstszymi spotkaniami w gronie życzliwych przyjaciół.

 

♓ RYBY 19 II - 20 III
Empatia jest mocną stroną Twojego charakteru, co docenią Twoi bliscy. 27 listopada nagle zacznie ubywać Ci pieniędzy. Nie dość, że będziesz musiała oszczędzać, spłacać zaległe długi, to jeszcze dasz się nabrać na jakiś atrakcyjny kredyt. Najlepiej zrobisz, jeśli chwilowo ograniczysz wydatki i postarasz się gospodarować tym, co masz. Szczęście sprzyja Ci w sprawach związanych z nauką i podróżami.

 

♈ BARAN21 III – 19 IV
Dzięki komplementom, jakie usłyszysz pod swoim adresem, będziesz bardziej romantyczna niż zazwyczaj i nastawiona przyjaźnie do całego świata. Teraz masz szansę uporządkować zaległą korespondencję, przeczytać ciekawe lektury i zatroszczyć się o siebie. W dniach 23-24 listopada kosmos obdarzy Cię intuicją w robieniu interesów. Sprostasz wtedy najtrudniejszym wyzwaniom.

 

BYK 20 IV – 21 V
Rozkwitnie życie towarzyskie. Świeże relacje mają szansę przerodzić się w prawdziwe przyjaźnie. Zaczniesz tęsknić do swoich byłych partnerów, nawet jeśli rozstałaś się z nimi w gniewie i nosisz w sercu ogromny żal. Aż będzie Cię korcić, aby chwycić za telefon i umówić się na spotkanie. Zastanów się, czy warto po raz drugi wchodzić do tej samej rzeki. Po 3 grudnia staraj się unikać problemów w pracy.

 

♊ BLIŹNIĘTA 22 V – 21 VI
Nie pozwól, by Twoje marzenia zabiła szara rzeczywistość. Samotne Bliźnięta nie powinny angażować się w relację z osobą, która ma już inne zobowiązania. Jeśli masz stałego partnera, możesz być pewna, że wszystko w Waszym związku doskonale zagra! Dogadacie się w każdej kwestii. Po 28 listopada Twoje wysiłki w budowaniu kariery i poprawianiu sytuacji materialnej powinny przynieść efekty.

 

♋ RAK 22 VI - 22 VII

Rozwijaj nowe pomysły i zainteresowania. W dniach 23-29 listopada splot przypadkowych okoliczności pozwoli Ci osiągnąć wymarzone cele. Nie marnuj czasu na działania mało ważne, zabierz się do intensywnej pracy nad tym, na czym Ci najbardziej zależy. Twoje atuty to otwarta głowa, przedsiębiorczość i siła przebicia. Partner niejednym Cię teraz zaskoczy. Jego inwencja przyprawi Cię o zawrót głowy.

 

♌ LEW 23 VII – 22 VIII
Układ gwiazd zmobilizuje Cię do nieszablonowych działań! W dniach 2-5 grudnia powiodą się sprawy, które wymagają prezentacji w szerszym gronie. Nie zaniedbuj szczegółów. Szef na pewno doceni Twoje starania i odpowiednio je wynagrodzi. Nie będziesz musiała żałować sobie na przyjemności i ekstrawaganckie rzeczy. Zaobrączkowane Lwy na nowo odkryją wartość małżeństwa.

 

♍ PANNA 23 VIII – 22 IX
Zapowiadają się dobre dni! Z wydatkami uważaj, bo na razie nie widać znaczących zmian na lepsze. Możesz oczywiście marzyć o wielkiej wygranej, lecz nie wydawaj pieniędzy, których jeszcze nie zarobiłaś. Po 29 listopada z nostalgią wspomnisz ludzi, których znałaś, a z którymi straciłaś kontakt. Od swojej drugiej połówki zaczniesz wymagać więcej czułości i spontanicznych gestów.

 

♎ WAGA23 IX - 22 X

Aura gwiazd sprzyja nawiązaniu bliskich relacji ze starszymi krewnymi. W domu zaprowadzisz teraz wzorowy porządek. Przed Tobą wspaniała kariera. Na spotkaniach i prezentacjach możesz liczyć na łut szczęścia. Dzięki temu otworzy się przed Tobą wiele nowych możliwości. Nareszcie będziesz robiła to, o czym od dawna marzyłaś. Poczujesz, że świat stoi przed Tobą otworem.

 

♏ SKORPION 23 X – 21 XI

Przygotuj się na wiele niespodzianek. Jeśli jesteś w związku, będziesz mogła liczyć na wsparcie i życzliwość ukochanej osoby. Wspólne przeżycia bardzo Was zbliżą. Zanim wystartujesz z ambitnym projektem, oceń realnie swoje siły. Możesz liczyć na propozycję międzynarodowej współpracy. W dniach 24, 26, 30 listopada zadbasz o rozrywki kulturalne lub przygotujesz spotkanie rodzinne.