Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

STRZELEC 22 XI – 21 XII

Zwolnij i zastanów się, co chcesz zmienić w swoim życiu uczuciowym i rodzinnym. Być może dostaniesz od ukochanego prezent albo bukiet kwiatów. Ten nieoczekiwany gest bardzo poprawi Wasze relacje. Jeśli pragniesz zmienić pracę, zdobyć wyższe stanowisko lub podnieść kwalifikacje zawodowe, to nie czekaj! Im więcej będziesz robić, tym szybciej napełni się Twoje konto bankowe. W dniach 10-13 grudnia pozwolisz sobie na zakup czegoś, co Ci się od dawna podoba.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♑ Koziorożec »♋ Rak »
♒ Wodnik »♌ Lew »
♒ Ryby »♍ Panna »
♓ Baran »♎ Waga »
♉ Byk »♏ Skorpion »
♊ Bliźnięta » Strzelec »

 

 

♑​KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Dostaniesz zastrzyk energii. Wykorzystaj ją na budowanie swojej pozycji w firmie. Aura 9 grudnia ściągnie na Ciebie problemy w urzędach. Nie pod-pisuj w tym dniu żadnych umów. Single mogą spotkać kogoś, w kim tak się zakochają, że zupełnie stracą głowę. Koziorożce, które zechcą wrócić do dawnej miłości, powinny jednak dwa razy się zastanowić.

 

♒ WODNIK  20 I – 18 II

Zafascynują Cię ludzie całkowicie od Ciebie różni. W pracy będziesz rozkojarzona, ale za to radosna i uśmiechnięta, co sprawi, że szef przymknie oko na Twoje uchybienia. Po 10 grudnia masz szansę na dodatkowe zlecenia. Unikaj tylko osób obiecujących szybkie zyski. Nie lekceważ zimowych infekcji, bo nieleczone mogą Ci poważnie zaszkodzić. Idź do lekarza nawet ze zwykłym przeziębieniem.

 

♓ RYBY 19 II - 20 III
Poszukasz bezpieczeństwa i wsparcia. Od swojej drugiej połówki zaczniesz wymagać trochę więcej. Może zaplanujesz wspólne inwestycje, zaczniesz marzyć o powiększeniu rodziny albo dojdziesz do wniosku, że nikt Cię nie docenia. Poczujesz, że szczere rozmowy przynoszą dobre efekty, a miłosne sprawy zdążają w dobrym kierunku. W dniach 11-15 grudnia zadbaj o spokojny sen.

 

♈ BARAN21 III – 19 IV
Poczujesz przypływ sił witalnych. Odwaga, dobre pomysły i wiara we własne siły będą Ci towarzyszyły w dniach 10-19 grudnia. Teraz warto pomyśleć o pieniądzach, odebrać długi i zainteresować się możliwościami podwyżki. Gwiazdy sprzyjają zaciągającym długoterminowe kredyty pod zakup nieruchomości bądź auta. Samotne Barany mają szansę poznać kogoś sympatycznego.

 

BYK 20 IV – 21 V
Regularne uprawianie sportu to najlepszy sposób na odzyskanie formy – również psychicznej. Dla stałych związków obiecujący czas, który wróży serdeczną atmosferę i zgodę po nieporozumieniach. Samotni zechcą się ustatkować. Koniec z romansami! Od 11 grudnia w firmie niewykluczone napięcia. Słuchając rad współpracowników, możesz sobie przysporzyć kłopotów.

 

♊ BLIŹNIĘTA 22 V – 21 VI
Kontakt ze sztuką i literaturą wpłynie na Ciebie kojąco. Możesz liczyć na dodatkowy zastrzyk energii i optymizmu. To dobry czas na poszerzenie horyzontów i rozpoczęcie nauki języków. Gwiazdy obdarzą Cię umiejętnością znajdowania niestandardowych rozwiązań na polu zawodowym. W firmie to Ty będziesz wiodła prym i rozdawała karty. 9, 11 i 17 grudnia uważaj na drodze.

 

♋ RAK 22 VI - 22 VII
Bądź wyrozumiała wobec siebie, a wszystko pójdzie w dobrym kierunku. W natłoku zajęć pamiętaj o wypoczynku. Po 8 grudnia pojawią się propozycje wyjazdów i spotkań z przyjaciółmi, których ostatnio zaniedbywałaś. Może wykorzystasz kilka dni urlopu i wybierzesz się gdzieś w sympatycznym gronie? Tym, którzy szukają stałego zatrudnienia, planety pomogą w znalezieniu ciekawego zajęcia.

 

♌ LEW 23 VII – 22 VIII
Wzrasta Twoja zdolność koncentracji. To dobra wróżba dla osób mających przed sobą trudne egzaminy lub testy. Dni 8-12 grudnia to nie jest do-bry okres, by starać się o kredyt, dotacje, rekompensaty. Rozpoczęte teraz kursy doszkalające pomogą Ci podnieść Twoje notowania na rynku pracy. Uważaj na drobne nieporozumienia z szefami. Jeśli myślisz o podróży, dobrze wybrałaś termin.

 

♍ PANNA 23 VIII – 22 IX
Przełom w kontaktach towarzyskich! Zaobrączkowane Panny mogą stanąć przed poważnym dylematem moralnym. A może spotkasz na swojej drodze kogoś wartego grzechu? Zadbaj, by Twoje przyjacielskie relacje nie ucierpiały z powodu plotek lub zazdrości. Unikaj niepotrzebnych napięć w bliskim otoczeniu. W dniach 13-17 grudnia wiele spraw służbowych znajdzie pozytywny finał.

 

♎ WAGA23 IX - 22 X

Przedłużający się stres nikomu nie służy. Po 8 grudnia załatwisz w końcu sprawy, o których chciałabyś zapomnieć. Czeka Cię rozmowa ze współpracownikami. Da Ci ona wiele do myślenia. To dobry czas, aby nawiązać nowe przyjaźnie. Po-znasz ludzi, którzy zmienią Twoje poglądy na różne sprawy. W związkach – pogodny okres.  W weekend zadbaj o wygląd.

 

♏ SKORPION 23 X – 21 XI

Będziesz w dobrej formie fizycznej i psychicznej. Aby ją utrzymać, dużo odpoczywaj i sięgnij po pełen ze-staw witamin i minerałów. Twoje serce zapragnie stabilności i ciepła. Cichy wielbiciel zrobi wszystko, aby zaprosić Cię na romantyczną randkę. Staiłym parom nie grozi rutyna. Po 12 grudnia tempo Twojego zawodowego życia wzrośnie. Zrezygnuj te-raz z dużych pożyczek.