Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

♑​KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Okażesz się osobą pełną pomysłów i pozytywnej energii. Ktoś wreszcie doceni Twoje twórcze fantazje – zyskasz szansę rozwoju. W dniach 14-16 stycznia na horyzoncie pojawią się nowe możliwości, ale życie przypomni o ograniczeniach. Zastanów się nad propozycją międzynarodowej współpracy. Pora zakończyć banalne miłostki oraz toksyczne relacje, które odbierają Ci energię. Dużo odpoczywaj, zacznij lepiej się odżywiać i uzupełnij braki witamin i minerałów.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♒ Wodnik »♌ Lew »
♒ Ryby »♍ Panna »
♓ Baran »♎ Waga »
♉ Byk »♏ Skorpion »
♊ Bliźnięta » Strzelec »
♋ Rak »♑​Koziorożec »

 

 

♒ WODNIK  20 I – 18 II

Znajdź czas na aktywny wypoczynek i nie zajadaj stresu słodyczami – Twój organizm może nie nadążyć z przemianą materii. Wreszcie staniesz się pewna swoich uczuć. Kojąco wpłyną na Ciebie ciepłe
relacje z przyjaciółmi. W biznesie porzuć utarte ścieżki i wyjdź poza schematy. Gwiazdy sprzyjają
Twojej kreatywności i nietypowym rozwiązaniom. To dobry moment na założenie własnej firmy.

 

♓ RYBY 19 II - 20 III

Gdy dopadnie Cię zły nastrój, postaw na medytację, kontakt z naturą i spacery. Zapragniesz spotkań ze znajomymi, rozmów i bliższego poznania osób, które zawsze Cię intrygowały. Twoja pomysłowość i oryginalność zostaną docenione przez pracodawcę. W finansach szczęście będzie Ci sprzyjać na każdym kroku, choć na największe sukcesy musisz jeszcze chwilę zaczekać.

 

♈ BARAN21 III – 19 IV

Aura gwiazd obdarzy Cię poczuciem humoru, które przyda Ci się w rozwiązywaniu konfliktów w domu. Singlom nie zabraknie okazji do poznania właściwej osoby. Od 7 stycznia zawodowo niemal wszystko zacznie iść jak po maśle. Niewykluczone, że znajdziesz nowe źródła dochodu. Powinnaś jednak bardziej zadbać o swoją kondycję fizyczną. Strzeż się kulinarnych bomb kalorycznych.

 

BYK 20 IV – 21 V

Znajdziesz wiele okazji, by uwolnić się od dręczących Cię wspomnień. Stary przyjaciel okaże się niezawodnym oparciem w mniej kolorowych momentach Twojego życia. Możliwe są kłótnie z partnerem, zwłaszcza o pieniądze. W pracy wykorzystaj swoje zalety, takie jak łatwość nawiązywania kontaktów, uczenia się i wyrażania swoich myśli. W finansach nie powinnaś narzekać na brak szczęścia.

 

♊ BLIŹNIĘTA 22 V – 21 VI

Jeśli nie będziesz wystarczająco skupiona na tym, co najważniejsze, to możesz zapomnieć o sukcesach. 10-13 stycznia polegaj wyłącznie na własnej intuicji. Sugerując się radami przyjaciół i bliskich, możesz wiele stracić. Bliźnięta, które jeszcze nie zdecydowały, z kim chcą iść przez życie, przeżywać będą gorączkowy okres poszukiwań. Może ożyć dawne oczarowanie, które wydawało się odchodzić w przeszłość.

 

♋ RAK 22 VI - 22 VII

Zaczniesz realizować dawno odkładane pomysły. Trzymaj się jak najdalej od plotek, dzięki czemu unikniesz otwartych konfliktów. Podczas oficjalnych prezentacji nie powinnaś mieć problemu z wyrażaniem pozytywnych emocji – uśmiech to Twój atut. Jeśli poznasz kogoś ciekawego, nie oczekuj, że szybko się ze sobą zwiążecie. Poczekaj, aż miną silne emocje, jakie towarzyszą zauroczeniu.

 

♌ LEW 23 VII – 22 VIII

Spożytkuj dobre emocje dla rozwoju wewnętrznego. W Twoim otoczeniu pojawią się życzliwi Ci ludzie. Złożysz jakieś obietnice, do czegoś się zobowiążesz. Po 7 stycznia – dużo zamieszania w firmie. Jednak dzięki zdolnościom dyplomatycznym i wrodzonemu urokowi osobistemu uda Ci się przetrwać. Gwiazdy przyniosą szczęście w grach liczbowych, ułatwią też otrzymanie kredytu.

 

♍ PANNA 23 VIII – 22 IX

Ktoś, kto obiecał Ci pomoc, dotrzyma słowa. Uda Ci się zdobyć informację, która pomoże osiągnąć długo wyczekiwany sukces. Pomyśl o ubezpieczeniu majątku. W dniach 11-14 stycznia nie przywiązuj się zbytnio do swoich planów, bo wiele może się wydarzyć. Spodziewaj się też zaognienia dawnego konfliktu z osobą, która czyha na Twoje stanowisko. Nie martw się, będziesz na wygranej pozycji!

 

♎ WAGA23 IX - 22 X

Stawiając na rozwój duchowy, zadbaj też o swoje zdrowie. Mogą się odezwać jakieś chroniczne lub zlekceważone dolegliwości. Wspomagaj organizm produktami bogatymi w wapń. Nie rywalizuj z partnerem o to, kto ma rację i kto jest lepszy, bo i tak niczego nie udowodnisz. Może na pojednanie dostaniesz bukiet kwiatów? Po 16 stycznia dobrze zapowiadająca się przyjaźń może Cię rozczarować

 

♏ SKORPION 23 X – 21 XI

Pamiętaj, że pozytywne myślenie ma teraz wyjątkowe znaczenie. W świeżych relacjach wyraźne ocieplenie i powiew erotyzmu. W partnerze zobaczysz nie tylko kochanka, ale też prawdziwego przyjaciela. Oddacie się wspólnym pasjom i zaczniecie planować przyszłość. Znajdziesz dodatkowe zajęcie, które pobudzi Twoje zmysły, podziała na wyobraźnię, dostarczy Ci wielu ciekawych inspiracji.

 

♐ STRZELEC 22 XI – 21 XII

Zamkniesz rozdziały, do których już nie chcesz wracać. Oczekuj za to wielu atrakcji towarzyskich! Szukających drugiej połówki  najprzyjemniejsze randki czekają 5, 9, 11 i 17 stycznia. W pracy zjednasz sobie innych współpracowników. A w kontaktach biznesowych wreszcie przestaniesz działać chaotycznie. Wolny czas poświęcaj na uprawianie sportu i wybieraj aktywne formy wypoczynku.