Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

♒ WODNIK  20 I – 18 II

Spożytkuj negatywne emocje, by popracować nad swoim rozwojem wewnętrznym. Dbaj o siebie, bo nawet zwykłe przeziębienie może pokrzyżować Ci plany. Stosuj profilaktykę i uzupełnij niedobory witamin. Nadchodzą dni pełne zasłużonych sukcesów. Twoja pozycja w zespole bardzo się umocni. Nie przegap więc okazji i zawalcz o awans! Od 5 lutego w sprawach miłosnych planety będą dla Ciebie wyjątkowo życzliwe. W związku możesz liczyć na powrót namiętnych chwil.
 


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♒ Ryby »♍ Panna »
♓ Baran »♎ Waga »
♉ Byk »♏ Skorpion »
♊ Bliźnięta » Strzelec »
♋ Rak »♑​Koziorożec »
♌ Lew »♒ Wodnik »

 

 

♓ RYBY 19 II - 20 III

Planetarna aura sprzyja wszelkim kuracjom zdrowotnym. Twój organizm ma obecnie wysoką zdolność do regeneracji. Od 1 lutego Ryby pracujące na etacie mogą się spodziewać dodatkowych zadań. W finansach pomyślne perspektywy! Twój partner zaskoczy Cię przypływem czułości. Jeśli jesteś wolna, przygotuj się na zmianę sytuacji. Niewinny flirt może przerodzić się w pełen namiętności związek.

 

♈ BARAN21 III – 19 IV

Znajdź czas dla kogoś, komu na Tobie bardzo zależy. Więcej troski mogą wymagać dzieci. Skupisz się na zapewnieniu sobie i rodzinie większego poczucia bezpieczeństwa. Single mogą liczyć na gorący romans. W dniach 2-8 lutego jedyne, na co możesz narzekać, to negatywny wpływ warunków atmosferycznych. Każdy wysiłek fizyczny dostosowany do możliwości Twojego organizmu okaże się zbawienny.

 

BYK 20 IV – 21 V

Miłość wysunie się na pierwszy plan i zrobisz wszystko, by Twój związek nabrał rumieńców. Jeśli szukasz zatrudnienia, napisz ciekawy list motywacyjny. W dniach 3-5 lutego masz szansę na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Nie przegap okazji! Pomyśl też o mądrych inwestycjach. Wenus będzie łaskawa dla Twojego zdrowia. Zainteresujesz się medycyną niekonwencjonalną.

 

♊ BLIŹNIĘTA 22 V – 21 VI

Będziesz miała wspaniały kontakt ze starszymi osobami w rodzinie. Twoim największym atutem stanie się teraz opanowanie. Zwłaszcza w firmie. Postaraj  się docenić życzliwe gesty współpracowników. W drodze ważne wiadomości urzędowe. 1-10 lutego to świetny czas na  medytację i lepsze poznanie samej siebie. Doskwierać Ci mogą problemy z ciśnieniem i krążeniem. Nie zaniedbuj tego!

 

♋ RAK 22 VI - 22 VII

Wreszcie porządnie się wyśpisz! Dzięki życzliwości przyjaciela możesz liczyć na propozycje dorywczych zajęć. To odpowiedni moment, by zrobić porządek w zaległych sprawach finansowych. Gwiazdy sprzyjają również inwestycjom. Po 9 lutego wreszcie skończą się Twoje problemy osobiste. Znikną nieporozumienia, a ich miejsce zajmą cudowne chwile spędzone tylko we dwoje.

 

♌ LEW 23 VII – 22 VIII

Sprawy, które wydarzyły się w przeszłości, zostaw za sobą. Dobra aura na zawieranie nowych przyjaźni. Zabłyśniesz talentem kulinarnym. Postaw na dietę oczyszczającą organizm z toksyn. Wenus wróży, że nie zabraknie Ci energii i silnej woli! Po 6 lutego uważaj na nieprzemyślane inwestycje, szczególnie w nieruchomości. Wystrzegaj się też gier hazardowych, bo możesz dużo stracić.

 

♍ PANNA 23 VIII – 22 IX

Fantastyczny nastrój sprawi, że polepszą się Twoje relacje z rodziną i przyjaciółmi. Przede wszystkim jednak zachowuj się fair wobec swojej drugiej połówki, a to samo dostaniesz w zamian. Wolnym Pannom szybciej zabije serce do kogoś poznanego w przypadkowych okolicznościach. W dniach 2-7 lutego będziesz postępować mądrze, ostrożnie i przewidująco. Twój szef to doceni!

 

♎ WAGA23 IX - 22 X

Nadchodzą miłe dni. Wróci dawna fascynacja partnerem, odżyją piękne uczucia. Jeśli jesteś wolna, wreszcie dostrzeżesz, że ktoś interesujący nie może oderwać od Ciebie oczu. W dniach 2-12 lutego spacery i relaksacyjna muzyka okażą się najlepszym lekarstwem na poprawę humoru. W sprawach służbowych pisany Ci jest spektakularny sukces, jeśli tylko nie zapomnisz o systematyczności.

 

♏ SKORPION 23 X – 21 XI

Postaraj się regularnie uprawiać sport, a chandra zniknie. Po 3 lutego układ planet zapewni Ci łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych, które w przyszłości mogą zaowocować stałą współpracą. Umiejętność prowadzenia interesującej rozmowy przysporzy Ci wielbicieli. Jeśli jeszcze się nie zakochałaś, nie trać nadziei! Ktoś od dawna Tobą zainteresowany może się teraz ujawnić.

 

♐ STRZELEC 22 XI – 21 XII

Skoncentruj się na słabych punktach swojego organizmu. Samopoczucie poprawią Ci niespodzianki, jakie szykuje ktoś bliski. Po 7 lutego z powodzeniem zakończysz sprawy w urzędach. W firmie zmiany personalne. Jest szansa, że dostaniesz obiecaną podwyżkę. Wreszcie zbierzesz plon swoich wcześniejszych decyzji. Pamiętaj tylko, by zbytnio nie ufać komplementom Koziorożca!

 

♑​KOZIOROŻEC 22 XII – 19 I

Świetnie dogadasz się z ukochaną osobą, a kontakty z przyjaciółmi przyniosą wiele radości. Być może ktoś z krewnych poprosi Cię o rozwiązanie rodzinnego sporu. W pracy szef zaskoczy Cię propozycją służbowego wyjazdu lub atrakcyjnego szkolenia. W najbliższym czasie wskazana jest ostrożność w podejmowaniu zobowiązań kredytowych. Uważaj na kogoś, kto zazdrości Ci sukcesów!