Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

RYBY 19 II – 20 III

Zadbaj o siebie i pozbądź się w końcu kompleksów. Wiele dokonań będzie zależeć od Twojego wyglądu. Zapragniesz sukcesów i powodzenia w każdej dziedzinie życia. Przekonasz partnera, że więcej można osiągnąć uśmiechem i miłym słowem niż krzykiem i złym humorem. W dniach 3-6 marca okaże się, że na starych znajomych możesz naprawdę polegać. 

 

BARAN 21 III – 19 IV

Drzwi na radosną stronę Twojego życia właśnie się otwierają. Wystawa sztuki lub przedstawienie w teatrze zrobią na Tobie wielkie wrażenie. Ważne postanowienia finansowe wprowadź w życie do 10 marca. To także dobry moment na zmiany w sferze zawodowej. Umawiaj się na rozmowy kwalifikacyjne – zawalcz o swoją przyszłość. Jest szansa, że otrzymasz propozycję wartą rozważenia.

 

BYK  20 IV – 21 V

Będziesz bardzo wrażliwa i łatwo będzie Cię zranić byle gestem albo słowem. Zastanów się w końcu nad swoimi pragnieniami. Warto oddać się medytacji i ćwiczeniom duchowym. W dniach 4-10 marca zrobisz wrażenie na przełożonych. Nawet zawistni współpracownicy docenią Twoje zalety. W małżeństwie zapanuje sielski klimat. Dzięki temu zyskasz poczucie pewności i bezpieczeństwa.

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

Kiedy poczujesz spadek sił witalnych, poszukaj pomocy bioenergoterapeuty albo zielarza. Teraz będziesz wyjątkowo podatna na takiego rodzaju wpływy. Samotne Bliźnięta mogą zakochać się w koledze z pracy. Od 3 do 5 marca odłóż na później ważne rozmowy i wszelkie negocjacje. To zły moment. Nie dogadasz się z nikim ani nikt z Tobą. Staraj się na bieżąco spłacać wszelkie długi.  

 

RAK 22 VI – 22 VII

Nie warto rozpamiętywać niepowodzeń. Działaj odważnie, a uda Ci się osiągnąć sukces. Na polu biznesowym słuchaj współpracowników. Dzięki nim wpadniesz na dobre pomysły. Zaangażujesz się 
w projekt, który przyniesie znaczne korzyści. Jeśli sama pełnisz kierowniczą funkcję, traktuj podwładnych z większym szacunkiem i zadbaj o bardziej przyjazną atmosferę w firmie. 

 

LEW  23 VII – 22 VIII

Czarujący uśmiech to Twój atut. W miłości ważne sprawy ułożą się doskonale. Będziesz mogła liczyć na wsparcie i życzliwość ukochanej osoby. To również znakomity czas na naukę. W dniach 2-5 marca zdecydujesz, jakie sprawy kontynuować, a z jakich zrezygnować. Pojawi się szansa zmiany pracy, zagranicznego wyjazdu lub rozpoczęcia działalności na własny rachunek. Warto spróbować.

 

PANNA 23 VIII – 22 IX

Niezwykłych emocji dostarczy Ci podróż w gronie nowych znajomych. Przejdź na zdrowy tryb życia 
– 2-7 marca to dobry moment na zmienę diety. 
W tym czasie o wiele łatwiej się skupisz i wyciszysz. Powodzenie w sektorze zawodowym będziesz zawdzięczać własnej pracy, ale też innym ludziom. 
W Twoich relacjach z partnerem sporo się zmieni na lepsze. Zafundujcie sobie romantyczny wyjazd. 

 

WAGA 23 IX – 22 X

Pary z dużym stażem poczują się jak nowożeńcy. Wenus pomoże podkreślić wzajemną atrakcyjność, więc warto zaplanować więcej chwil sam na sam. Na ekscytującą randkę masz szansę z Baranem, Bykiem lub Koziorożcem. Od 7 marca układy planetarne sprzyjają zarabianiu pieniędzy i ich oszczędzaniu. Dzięki temu Twój domowy budżet będzie stabilny. 

 

SKORPION 23 X – 21 Xi

Nawet chwilowe niepowodzenia nie zakłócą Twojej wewnętrznej równowagi. Nie będziesz też miała poważniejszych problemów zdrowotnych. W relacjach miłosnych pogodniej, a jeśli były między Wami nieporozumienia, to wreszcie się zakończą. Możesz teraz spokojnie inwestować w nowe przedsięwzięcia. Planety sprzyjają podejmowaniu właściwych decyzji, nie bój się więc ryzyka. 

 

STRZELEC  22 XI – 21 XII

Mapa nieba wróży przypływ wiary w siebie i dobrego humoru. Swoją błyskotliwością zrobisz piorunujące wrażenie na nowym wielbicielu. W dniach 3-6 marca możesz dokonać ważnych zmian i uniknąć niepotrzebnego stresu. Tylko nie przyspieszaj na siłę biegu wydarzeń w pracy. Twojej rodzinie też się coś należy od życia, więc zaproponuj weekend pełen nowych atrakcji. 

 

KOZIOROŻEC  22 XII – 19 i

Dobre samopoczucie Cię nie opuści. Bardzo dużo ważnych spraw uda Ci się załatwić na piękne oczy. Pamiętaj, że miłe słowo potrafi zdziałać cuda. Zakochani pójdą na wiele kompromisów. Single usłyszą miłe sercu komplementy. Po 29 lutego dzięki pomocy przychylnych gwiazd możesz dokonać korzystnych lokat kapitału. Będziesz mogła pozwolić sobie na większe wydatki. 

 

WODNIK 20 I – 18 II

Nie zabraknie miłych spotkań towarzyskich. Jeśli dotychczas nie cieszyłaś się dobrym zdrowiem, spodziewaj się szybkiej poprawy. Rekonwalescencja po infekcji przebiegnie szybko, ale musisz się trzymać z dala od ryzykownych sportów. Twój umysł jest otwarty na nowe inspiracje – dobrą literaturę i ciekawych ludzi. Po 1 marca będziesz uczestniczyć w projektach, które dadzą Ci wiele satysfakcji.