Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

baran 21 III – 19 IV

Nadchodzą dobre zmiany. Jeśli szukasz kogoś, z kim chciałabyś spędzić resztę życia, przygotuj się na wielkie niespodzianki. U przyszłego partnera poszukiwać będziesz romantyzmu i wsparcia. Flirt zacznie się niewinnie, ale finał może być naprawdę pikantny. Dla małżeństw zapowiada się czas spokojny i harmonijny. 
Po 17 marca ktoś będzie chciał pokrzyżować Twoje ambitne plany. Nie daj się! Dzięki intuicji unikniesz powtarzania starych błędów. 

 

byk  20 Iv – 21 v

Masz teraz wiele energii i entuzjazmu, a okoliczności będą Ci sprzyjać. Pamiętaj, że większość osób 
w Twoim otoczeniu patrzy na Ciebie z sympatią. 
W pełni zaakceptujesz siebie ze wszystkimi swoimi wadami i zaletami. Po 24 marca pisana jest Ci znajomość, która odmieni Twoje życie. Praca wymagać będzie od Ciebie dbałości o szczegóły, do których nie masz teraz głowy. Trzeba będzie ustalić priorytety.

 

bliźnięta  22 v – 21 VI

Czeka Cię wiele drobnych radości, które docenisz. Zaczniesz myśleć o przeszłości i wyciągać z niej słuszne wnioski. Spodziewaj się odnowienia kontaktów ze starymi przyjaciółmi. Mogą spełnić się Twoje najbardziej nawet zwariowane marzenia. Od 18 marca będziesz mieć szczęście do dodatkowych zajęć. Dobry okres na szkolenie się oraz nawiązywanie nowych kontaktów zawodowych.

 

rak 22 vI – 22 viI

Układ gwiazd zapowiada bogate życie towarzyskie, a także podróże. Postanowisz zatroszczyć się o duszę i ciało. Być może zmienisz kolor włosów, styl ubierania się, zadbasz o urozmaiconą i bogatą 
w witaminy dietę. By utrzymać formę, zapiszesz się na pilates, aerobik lub jogę. W pracy poczujesz się doceniona, dostaniesz awans lub premię. O pieniądze nie musisz się teraz martwić. 

 

lew  23 VII – 22 VIII

Oczarujesz wszystkich wdziękiem i kulturą osobistą. Trudne sprawy w kręgach towarzyskich zaczną się rozwiązywać dzięki Twojej umiejętności słuchania innych. Przeżyjesz wiele miłych chwil z ukochanym. Dni 15-23 marca to korzystny czas na robienie dużych interesów. Zaufaj intuicji – ona podpowie Ci, gdzie inwestować. Masz zielone światło na podpisanie korzystnej umowy z bankiem.

 

panna 23 vIII – 22 IX

Doczekasz się wreszcie wyjaśnienia bolesnych spraw osobistych. Nie reaguj zbyt impulsywnie 
– szczera rozmowa z pewnością przyniesie Ci ulgę. Wenus sprawi, że w Twoim sercu zagości w pełni wiosna, bez względu na to, co za oknem. Doceń wolny czas i postaraj się zrelaksować. Kochaj! 
I zadbaj o własne zdrowie. Po 16 marca dostaniesz nowe, ciekawe propozycje zawodowe. 

 

waga 23 ix – 22 X

Więcej wiary w lepszą przyszłość, a pokonasz wszelkie przeszkody. W dniach 14, 17, 21 marca nie powierzaj osobom trzecim swoich sekretów. W stałych związkach zaświeci słońce. W bliskiej rodzinie możliwe poczęcie albo narodziny dziecka. W kwestiach finansowych dawno już nie było dla Ciebie tak korzystnego układu planet. Jest szansa na spore dodatkowe pieniądze.  

 

skorpion 23 X – 21 Xi

Dobry klimat na zawieranie nowych przyjaźni. Jeśli czujesz się znudzona stałym partnerem, ukochany Cię zaskoczy, robiąc Ci miłą niespodziankę. Przypomnisz sobie pierwsze chwile Waszego narzeczeństwa. W dniach 15-25 marca czeka Cię przypływ gotówki i zażegnanie konfliktów w pracy. Poczujesz, że jesteś panią swojego losu! Pomyśl już teraz, w co warto zainwestować.

 

strzelec  22 XI – 21 XII

Będziesz okazem zdrowia. Twoja ambicja w dążeniu do wyznaczonych celów wzbudzi podziw innych. 
Codzienne życie przyniesie Ci dużo radości. To czas na podjęcie decyzji w sprawach osobistych. Możliwe, że stały partner Ci się oświadczy. Od 14 marca na polu zawodowym będziesz u szczytu swoich możliwości. Gdy znajdziesz dodatkowe źródło dochodów, nie zwierzaj się wszystkim współpracownikom. 

 

koziorożec  22 XII – 19 i

Poczujesz się pełna energii. Wszystko będzie dobrze, ale trzymaj się z dala od intryg i plotek. Koziorożcom bez pary spodoba się życie singla i nie w głowie im będą stabilne układy. Ale i tym z zaręczynowym pierścionkiem trudno będzie przestać myśleć o flircie. W pracy nie denerwuj się nagłymi zmianami. 
W dniach 17-22 marca świetnie wypadniesz podczas prezentacji w szerszym gronie. 

 

wodnik 20 I – 18 II

Dystansuj się od problemów rodzinnych. Okaże się, że długo skrywana tajemnica ujrzy światło dzienne. Nie poddawaj się z tego powodu stresowi. Po 19 marca czeka Cię zasadniczy zwrot w karierze. Może to będzie upragniony awans? Pamiętaj, że nie wszyscy współpracownicy dobrze Ci życzą. Dbaj o siebie. Przepracowanie dobrze służy Twoim zawodowym ambicjom, ale nie zdrowiu. 

 

ryby 19 II – 20 III

Będziesz mieć szczęście do ludzi. Poznasz osoby, na które zawsze będziesz mogła liczyć. Ich doświadczenie przyniesie Ci wiele korzyści. Wenus obdarzy Cię większą wyobraźnią, fantazją i intuicją. Staniesz się też bardziej wrażliwa na krzywdę innych i chętna do pomocy. W dniach 16-22 marca dbaj o zdrowie, bo mogą się pojawić drobne kłopoty. Staraj się prowadzić bardziej higieniczny tryb życia.