BARAN 21 III – 19 IV

Dopisze Ci forma intelektualna – będziesz mistrzem słowa. Dzięki temu bez problemu przekonasz wpływowych ludzi do swoich pomysłów. Dni 2-6 kwietnia wykorzystaj na inwestowanie. Będziesz miała wówczas świetne wyczucie finansowe. U stałych par nieporozumienia narastające miesiącami staną się trudne do zniesienia. Jeśli chcesz uratować swój związek, powinnaś zdobyć się na poważną rozmowę z partnerem. Staraj się być szczera, jeszcze nie wszystko stracone.

 

BYK  20 IV – 21 V

Dzięki komplementom nabierzesz pewności siebie. Łatwo Ci będzie znaleźć wspólny język z otoczeniem. W życiu samotnych Byków może pojawić się ktoś wyjątkowy. Nosisz obrączkę? Pamiętaj, by nie zaniedbywać partnera. Po 1 kwietnia niedoceniony współpracownik może udzielić Ci rad, dzięki którym zarobisz duże pieniądze. Będziesz typowana do awansu.

 

BLIŹNIĘTA  22 V – 21 VI

Nie trać energii na rzeczy nieistotne. Zapomnij o używkach. Oczyścisz organizm, wątroba też na tym skorzysta. Układ gwiazd sypnie niebywałymi okazjami do zakupu nieruchomości. Pomyśl o ubezpieczeniu swojego majątku. W dniach 3, 5, 8 kwietnia znajdziesz czas na dłuższe spotkanie 
z kimś, z kim dawno się nie widziałaś, a tak bardzo brakuje Ci rozmów z nim.
 

 

RAK 22 VI – 22 VII

Twój optymizm zostanie zauważony i zacznie udzielać się innym. To czas obfitujący w zdarzenia, które wniosą w Twoje życie powiew świeżości i odrodzenia. Sytuacja osobista zmieni się na korzyść. 
W miłości będziesz romantyczna, ale też bardziej wymagająca. Od 30 marca bądź bardziej ostrożna w pracy i nie daj się wykorzystywać innym. Niewykluczony wyjazd służbowy. 

 

LEW  23 VII – 22 VIII

Na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Ktoś zacznie zabiegać o Twoje względy. Pomoże Ci też spojrzeć na świat z innej perspektywy. W stałych związkach sielanka! Uważaj tylko, żeby zanadto nie matkować partnerowi. Pozwól, aby to on się Tobą zaopiekował. Znakomity czas na podróże, warto odwiedzić miejsce, które kiedyś było Ci bliskie. W dniach 29-30 marca unikaj zatargów w urzędach. 

 

PANNA 23 VIII – 22 IX

Zrób sobie odpoczynek, dopiero po 4 kwietnia możesz zwiększyć aktywność. Poczucia pewności siebie doda Ci wyjątkowo dobra sytuacja materialna. Nie obawiaj się nawet najbardziej szalonych pomysłów i rozważ również te propozycje biznesowe, które wydają się Cię przerastać. Łatwiej osiągniesz sukces, jeżeli będziesz się otaczać tylko życzliwymi osobami. Dostaniesz ważny list.

 

WAGA 23 IX – 22 X

Nareszcie poczujesz, że żyjesz pełnią życia. Staniesz się spokojniejsza i bardziej odporna na stres. Jedynie w dniach 8-9 kwietnia może dopaść Cię zmęczenie i spadek sił witalnych. Między Tobą a partnerem zapanuje sielska atmosfera. Planety pomogą Ci utrzymać ten stan. Dla samotnych szansa na spotkanie kogoś romantycznego. Możesz liczyć na atrakcyjną ofertę zarobkową. 

 

SKORPION 23 X – 21 Xi

Krewni pragną Twojego towarzystwa. Ktoś od dawna czeka na list albo telefon. Skorpiony stanu wolnego będą aktywnie poszukiwały drugiej połówki. Najlepszy okres na nawiązanie trwałych relacji partnerskich to 7-10 kwietnia. W nadchodzącym czasie czeka Cię pracowite gromadzenie środków na wakacyjny urlop. Nie zaniedbuj zdrowia i pamiętaj o komplecie badań profilaktycznych. 

 

STRZELEC  22 XI – 21 XII

Pozytywna energia będzie Cię rozpierać. Mimo drobnych problemów możesz liczyć na dobry nastrój. Jeśli chodzi o karierę, nie pozwól, by inni decydowali za Ciebie. Nie zabraknie ci pomysłowości. Od rodziny oczekiwać będziesz większej życzliwości. Zrozumiesz także, że potrzeby innych wcale nie są ważniejsze od Twoich. W dniach 2, 5, 9 kwietnia nie przesadzaj z wydatkami. 

 

KOZIOROŻEC  22 XII – 19 i

Wiosna to dobra pora, by zrzucić kilka kilogramów. Wygospodaruj trochę czasu na medytację i jogę. Podejmiesz intelektualne wyzwania. Znajdziesz ciekawy kurs, na który zapragniesz się zapisać. 
W związkach miłosnych wiele miłych gestów, ciepłych słów i erotycznych wrażeń. Zrozumiesz, jak ważne jest iść przez życie z kimś, kto Cię wspiera. Od 31 marca nie podejmuj pochopnych decyzji. 

 

WODNIK 20 I – 18 II

Nareszcie spełnisz swoje marzenia o spontanicznych wycieczkach w gronie miłych ludzi. Bardzo możliwe, że tego, dla którego mocniej zabije Twoje serce, poznasz przez internet. Jeśli zaręczysz się teraz,  przyszłość pokaże, że dobrze ulokowałaś uczucia. Od 31 marca możesz zacząć realizować plany, nad którymi od dawna pracowałaś. Sprawa spędzająca Ci sen z powiek szczęśliwie się zakończy. 

 

RYBY 19 II – 20 III

To dobry moment, by wyrwać się z marazmu. Koniec z kompleksami i narzekaniem. Będziesz chciała uczestniczyć w akcjach charytatywnych, zająć się wolontariatem. Astralna mapa wróży szczęście 
w miłości. W dniach 3-9 kwietnia spodziewaj się nowych propozycji ze strony szefa. Twoim atutem będzie rozmach i nowatorskie spojrzenie. Spędzaj więcej czasu na świeżym powietrzu. Zadbaj o sen.