Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

♒ WODNIK  20 I – 18 II

Dobra zabawa, ruch na świeżym powietrzu, dieta oczyszczająca – tego najbardziej potrzebuje Twoje ciało. 18, 22, 27 stycznia układ gwiazd sprawi, że do wielu spraw będziesz podchodziła zbyt emocjonalnie. Staraj się panować nad nerwami, by nie zranić kogoś, kogo kochasz. Powiodą się spotkania zawodowe, negocjacje, a wszystkie podpisane umowy zaowocują znacznymi profitami.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♒ Ryby »♍ Panna »
♓ Baran »♎ Waga »
♉ Byk »♏ Skorpion »
♊ Bliźnięta » Strzelec »
♋ Rak »♑​Koziorożec »
♌ Lew »♒ Wodnik »

 

 

♓ RYBY 19 II - 20 III

Nie zapominaj o drobnych przyjemnościach. Choć ludzie będą Ci bardzo życzliwi, to 22 i 27 stycznia stroń od fałszywych kolegów z pracy. W tych dniach nie pożyczaj pieniędzy, nie wdawaj się też w niepotrzebne dyskusje, bo mogą z tego wyniknąć same problemy. To dobry czas na zakup polis ubezpieczeniowych. Samotne Ryby będą pełne seksapilu i zaczną spełniać swoje fantazje.

 

♈ BARAN21 III – 19 IV

Zwolnij nieco tempo i pomyśl, czego tak naprawdę pragniesz, by czuć się w pełni szczęśliwą. Przed Tobą szansa na zauroczenie, a może nawet na związek. Od 21 stycznia w sprawach biznesowych korzystny układ planet sprawi, że złapiesz wiatr w żagle i nie będzie sprawy, której nie uda Ci się załatwić. Zmiany personalne w firmie, choć na początku trudne, przyniosą Ci wiele korzyści.

 

BYK 20 IV – 21 V

Odkryjesz w sobie nadspodziewanie duże pokłady energii. W firmie zabłyśniesz wiedzą,  kulturą osobistą i oryginalnymi pomysłami. W stałych związkach miłe zmiany. Partner będzie okazywał Ci więcej czułości i zainteresowania. Po 27 stycznia singlom Wenus wróży szczęśliwy przełom. Zadbaj o nową znajomość, bo ma dużą szansę przerodzić się w prawdziwe uczucie.

 

♊ BLIŹNIĘTA 22 V – 21 VI

Zatroszczysz się w końcu także o siebie. Wizyta u kosmetyczki, fryzjera czy  masażysty poprawi Ci samopoczucie. Jeśli masz jakąś zaległą sprawę w banku, to najszybciej załatwisz ją w dniach 18-21 stycznia. To także dobry czas na zaciąganie pożyczek. Poszerzysz swoje znajomości i zabłyśniesz przed przełożonymi, co odczuje Twój portfel. Spodziewaj się wizyty dawno niewidzianych krewnych.

 

♋ RAK 22 VI - 22 VII

Optymistycznie spojrzysz na świat i ludzi. To, co do tej pory sprawiało Ci trudność, zrealizujesz bez wysiłku. Zadbasz o harmonię w relacjach z przyjaciółmi. Nie grożą Ci żadne konflikty. Po 26 stycznia uporasz się z zaległymi rachunkami i pojawi się szansa na znalezienie dodatkowego źródła zarobku. Mogą wrócić problemy z kręgosłupem, a wtedy nie obejdzie się już bez gimnastyki.

 

♌ LEW 23 VII – 22 VIII

Jeśli okażesz więcej zainteresowania swojej drugiej połówce, miłość rozkwitnie. Twoje zawodowe umiejętności i pomysły doczekają się uznania. Uda Ci się także zakończyć spory sądowe. W dniach 19, 23, 29 stycznia weź sobie do serca radę kogoś spod znaku Strzelca. Idealny moment na rozpoczęcie diety, nauki języka lub uprawiania jakiejś nowej dyscypliny sportu.

 

♍ PANNA 23 VIII – 22 IX

Bardzo dobry czas dla kontaktów towarzyskich i spotkań z bliskimi osobami. W dniach 28–30 stycznia rezygnacja z wrogiej postawy wobec kogoś bliskiego okaże się dobrym początkiem poprawy Waszych relacji. W firmie wiele dodatkowych zajęć. Uporasz się ze wszystkimi obowiązkami, tylko nie zostawiaj niczego na ostatnią chwilę. Zastanów się nad propozycją ciekawej współpracy.

 

♎ WAGA23 IX - 22 X

Bądź spontaniczna i otwórz się na to, co przyniesie los. Zaczniesz romansować jak nigdy dotąd. Zamarzy Ci się erotyczna przygoda, która dostarczy  niezapomnianych wrażeń. W sprawach służbowych ułoży się znakomicie. Teraz możesz prosić szefa o wszystko, bo świetnie się z nim dogadasz. Po 23 stycznia konieczne okażą się większe wydatki związane z domem lub Twoją pasją.

 

♏ SKORPION 23 X – 21 XI

Masz szansę na wiele spektakularnych sukcesów! Twój umysł będzie wyjątkowo chłonny, postaw więc na zdobywanie wiedzy. Jeśli dopuścisz do głosu intuicję, to do 29 stycznia uda Ci się zrealizować pewne głęboko skrywane marzenie. Wenus wyśmienicie wpłynie na Twoje relacje z bliskimi, a Twojemu związkowi nie grozi nuda. Postaraj się o miłą atmosferę w pracy i dobre relacje ze współpracownikami.

 

♐ STRZELEC 22 XI – 21 XII

Szukaj dobrego towarzystwa, które pomoże Ci utrzymać pogodny nastrój. Nie zapominaj, że dla romansu nie warto ryzykować rozbicia udanego małżeństwa. Rozsądnie składaj obietnice. Pojawi się wiele pokus do używania karty kredytowej. Inwestuj w siebie i pomyśl o kursie prawa jazdy lub tańca. W pracy bądź czujna i uważaj na nowo przyjętego współpracownika.

 

♑​KOZIOROŻEC 22 XII – 19 I

Twoje samopoczucie będzie na tyle dobre, że zapomnisz o wszystkich  dolegliwościach i dostaniesz dodatkowy zastrzyk energii. Najlepszym dniem na spotkania zawodowe okaże się 21 stycznia. Będziesz wtedy miała większą siłę przebicia. Musisz unikać brawury za kierownicą i uważać w kontaktach z bankami i urzędami. Nieporozumienia mogą skomplikować stosunki z przyjaciółmi.