Avicii był w sekretnym związku z czeską modelką. Tereza Kacerova ujawniła, co łączyło ją ze zmarłym didżejem w poruszającym liście opublikowanym na Instagramie tydzień po śmierci ukochanego. Czeszka opisała swój szok na wieść o śmierci Tima Berglinga, który był nie tylko jej partnerem, ale praktycznie sprawował rolę przybranego ojca dla jej syna Lukasa. Niezwykłą zażyłość między Aviciim, a modelką i jej dzieckiem zdradza seria zdjęć z prywatnego archiwum Kacerovej, którymi ta postanowiła podzielić się teraz ze światem.

Mówiłam ci, że Luka nie będzie nigdy pamiętał życia bez ciebie. Teraz mam nadzieję, że będzie pamiętał życie Z tobą. Będę tu, aby mu o tym przypominać - pisze modelka.

Avicii był w związku z czeską modelką

Avicii i Tereza Kacerova trzymali swój związek w tajemnicy. Zdjęcia i nagrania opublikowane tydzień po śmierci didżeja na Instagramie czeskiej modelki to pierwszy raz, gdy fani i media dowiadują się miłosnym życiu Tima Berglinga. Przypomnijmy, że martwe ciało didżeja Avicii znaleziono w piątek, 20 kwietnia w Maskacie, stolicy Omanu. Choć przyczyna śmierci artysty na początku nie była ujawniana, z otwartego listu rodziny zmarłego wynika, że 28-latek popełnił samobójstwo.

Dużo zdjęć Aviciiego z czeską modelką Terezą Kacerovą i jej synkiem Lukasem znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: AVICII przyczyna śmierci DJ-a to samobójstwo. Zostawił LIST