Lista sporów amerykańskiej raperki, która popularność zdobyła hitem "212", jest naprawdę długa. Azealia Banks zdążyła pokłócić się m.in. z Nicki Minaj czy Kim Kardashian. Głośno było też o publicznych groźbach Banks kierowanych w stronę Sarah Palin, której to 29-latka życzyła zbiorowego gwałtu. Wygląda na to, że osobiste problemy Azealii i jej kiepska opinia, której się dorobiła fatalnie wpływają na kondycję psychiczną gwiazdy.

Azealia Banks publikuje niepokojące wpisy

W serii InstaStories Azealia zdecydowała się na groźnie wyglądające wpisy, w których artystka mówi wprost o swoich planach samobójczych. Jej fani mocno martwią się o nią i proszą w jej imieniu o pomoc.

Tak, myślę, że skończyłam. Ta pandemia, skrajny brak interakcji społecznych i intymności, w połączeniu z nieustannym publicznym wyśmiewaniem sprawia, że życie jest trudniejsze niż jest tego warte. Myślę, że wkrótce zakończę swoją kadencję na ziemi. Dołożę wszelkich starań, aby uprzednio zakończyć moje obiecane projekty. Z jakąkolwiek siłą, która mi pozostała - czytamy.  Nie błagam Was o uwagę, nie proszę o współczucie. Po prostu jestem gotowa, by odejść. Oczywiście w spokoju. Udokumentuję moje ostatnie chwile i wypuszczę film, żebyście wszyscy mogli w końcu mnie zrozumieć. Z mojego punktu widzenia. Moja dusza jest zmęczona. Jestem gotowa, by odejść.

Modlę się za spokój jej umysłu. Niech otaczają ją ludzie, którzy ją ochronią i zapewnią miłość i siłę - napisała w jednym z komentarzy Missy Elliott, starsza koleżanka z branży Azealii.

 

Jeśli masz myśli samobójcze, masz jakiś problem, zmagasz się z depresją i obniżonym nastrojem i nie masz z kim o tym porozmawiać, zadzwoń pod bezpłatny numer telefonu wsparcia dla osób w kryzysie 800 70 2222. Jest on czynny 24 godziny na dobę / 7 dni w  tygodniu.