Azja Express 2 - drugi odcinek programu nie tylko dał nam odpowiedź na pytanie "kto jako pierwszy odpadł z Azja Express 2", ale także dostarczył nam kolejnych zabawnych i wzruszających tekstów uczestników. Kto tym razem znowu popisał się najlepszymi cytatami? Mistrzynią tekstów, które najbardziej bawią widzów show wciąż pozostaje Joanna Przetakiewicz. W czasie wyścigu w 2. odcinku dyrektor kreatywna marki modowej "La Mania" nazwała np. wolny autobus... "pierdolnikiem". Więcej cytatów gwiazd z "Azja Express 2 znajdziecie już teraz poniżej oraz w naszej GALERII.

ZOBACZ: AZJA EXPRESS 2 - kto odpadł z programu?

Azja Express - teksty uczestników z 2. odcinka

Podobny do Jude Law?

Aktor Antoni Pawlicki starał się przekonać rodzinę, u której znalazł nocleg, że jego kolega Paweł Ławrynowicz jest podobny do słynnego hollywoodzkiego gwiazdora.

Mamy czas dla siebie. Taki bonus od życia

Tymon Tymański w taki sposób podsumował swój udział w "Azja Express 2", dzięki któremu miał okazję przeżyć fajną przygodę ze swoim najstarszym synem Lucasem Hellmannem.

ZOBACZ: LUCAS HELLMANN W AZJA EXPRESS 2 Kim jest syn Tymona Tymańskiego? Z ojcem łączy go miłość do...

Gdzie jest mój plecak?!

Łukasz Jakóbiak okazał się największą gapą drugiego odcinka "Azja Express 2", co niezwykle zdenerwowało jego partnerkę w programie - Joannę Przetakiewicz.

Pięć, k*rwa?  Fuck! Mamy mieć sraczkę. O to chodzi!

Michał Piróg strasznie przeżywał, że jego parze przypadło w udziale zjedzenie aż pięciu porcji lokalnego przysmaku na bazie zsiadłego mleka.

SPRAWDŹ: PIOTR CZAYKOWSKI kim jest uczestnik "Azja Express" i co go łączy z Michałem Pirógiem?