Azja Express 2już jesienią w TVP! Kto wystąpi w programie i gdzie odbędzie się wyścig? Już znamy odpowiedzi na te pytania! Okazuje się, żeuczestnicy Azja Express 2 będą się ścigać po trasach Indii i Sri Lanki. Będą mieli do pokonania aż 5 tysięcy kilometrów! Wiadomo, że show TVN ponownie poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. W drugiej edycji Azja Express udział weźmie osiem par. Ujawnione duety to Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański z synem Lucasem, supermodelka Zuzanna Bijoch z siostrą Julią. Pary wyleciały do Indii we wtorek, 21 marca. Dołączyli do nich także Michał Piróg, Antoni Pawlicki, Stanisław Karpiel Bułecka, Dorota Gardias i Marta Wierzbicka. Oni z kolei wystąpią w show w duecie z przyjaciółmi. Program trafi do jesiennej ramówki TVN. Nie zdecydowano jeszcze, czy nazwa show zmieni się na India Express. Czy produkcji trudno było pozyskać uczestników? Okazuje się, że wręcz przeciwnie! Chętnych było więcej niż miejsc w programie:

Nie było wielkich trudności ze skompletowaniem obsady jeśli chodzi o ilość chętnych. Trudność polegała raczej na takim dobraniu uczestników, by byli naprawdę ciekawi i różnorodni. Szczególnie, że druga edycja jest jeszcze bardziej wymagająca - trasa, która przebiega przez Sri Lankę i dużą część Indii liczy około 5 tysięcy kilometrów. Producenci tym razem przygotowali wiele wyzwań nie tylko wymagających sprawności fizycznej i determinacji, ale także trudnych i wymagających psychologicznie - powiedziała serwisowi Wirtualnemedia Grażyna Kubica, zastępczyni dyrektora programowego TVN.

Nie potwierdziły się plotki, że udział w Azja Express 2 wezmą Maja Sablewska, Małgorzata Foremniak i Dawid Woliński (który miał wystartować w show z siostrą, Karoliną). Może zobaczymy ich w trzeciej edycji show. Komu będziecie kibicować, oglądając jesienią Azja Express 2?

Przypomnijmy, że pierwszą edycję show Azja Express wygrał duet Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. Największą sympatią widzów cieszyli się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, a telewidzom najbardziej naraziła się życiowa partnerka Kuby Wojewódzkiego, modelka Renata Kaczoruk. Maskotkami show byli zaś Leszek Stanek i Iza Miko, oboje absolutnie uroczy.

ZOBACZ TEŻ: Renata Kaczoruk o Małgorzacie Rozenek: Nie będziemy przyjaciółkami!

ORAZ: Dorota Masłowska ostro o show Azja Express i o Renacie Kaczoruk